2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Orasi oyle tabi canim
Yok ben mesela testleri vs atlatmis soyle kasim ayi gibi serin serin oturup sicak sütümü yudumlamaya gecsem kafi simdilik

Ben karar verdim artık eşimin haberi yok ama olsun ahaha
Kuzey Ege koyacağım
Kızımla da uyumlu oğlumla da benimle de eeee daha ne olsun
Sen begendiysen icine sindiyse sorun yok canim
Bizde kura cektik bende hep kerem esimde hep kerem ali cikti
En sonunda bozuldu biraz ama tamam kerem olsun dedi
Bu sefer de benim icim buruldu adam uzuldu diye
Keske cocuguma sorabilsem keremse 1 tekme kerem aliyse 2 tekme vur falan diye
Kızlar benim popom inanılmaz çatlamış daha yeni farkediyorum
Ay bende hic popoma surmuyorum ya
Sadece karnima suruyordum dun goguslerim asiri kasindi bugun her yerime surdum ama her zaman mumkun olmuyor
Lieraci surup fazla ovunca krem pul pul dokuluyor nedense

Benim sonum da aynı olacak sanırım kanepe yok mu diyor kalacak galiba hastanede yanımızda kabul edeyim diye altını da alırım anne diyoacıyorum oğluma ya beni öyle görmeye de içi gider etkilenmesini istemem ama bakalım

Kızlar devlet hastanesine gidenler detaylı ultrason için kaç gün sonraya gün veriyorlar genelde çok mu ileri atıyorlar

Canım yukarı yazmıştım. 22+6da verdiler bana. Tam 6 hafta sonraya. Üniversitede yaptırıyorum ben. Diğer devletleri bilmiyorum gerçi. Üniversite diye geç vermiş olabilirler. Sen hangi hastaneye gidiyorsun

Canım yukarı yazmıştım. 22+6da verdiler bana. Tam 6 hafta sonraya. Üniversitede yaptırıyorum ben. Diğer devletleri bilmiyorum gerçi. Üniversite diye geç vermiş olabilirler. Sen hangi hastaneye gidiyorsun
Ya ben normalde özele gidiyorum da Sivas'ta yaşıyorum devlette de varmış randevular çok ileri tarihte. En iyisi sabah erkenden kalkıp gidip sıra almak

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…