Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy geçmiş olsuuunn ona da sana da 🥲 Sen kendini korumaya al nasıl olsa eşin istediği ilacı alabiliyor ve iyileşecek 😅
Ay sağol canım, sen git diğer oda da otur diyor da işte içim rahat etmiyor aynı odadayız ama yakınında değilim. Evi de güzelce havalandırıyorum
Benimki de hasta yatıyor işten geleli beri🤦🏻‍♀️
Geçmiş olsun, benim ki dükkana bile gitmedi yarın da gitmez büyük ihtimalle
Azcık bende dedıkodu yapayım eşimin annesı aradı az once ozledım oğlum gel çay ıcelım demıs bızımkı gıttı😂😂yaa ne kadar garıp ınsanlar var ya benım annem hayatta yapmaz boyle bısey,zaten cagırsada boyle konusarak cagırmaz,bebegı kıskandıgını dusunmeye basladım artık, cok sık yapmaya basladı bunu çünkü,aşırı degısık bi ailesi var eşimin ya keşke uzakta olsaydık çok isterdim ama işte ne diyim yapıcak bişey yok iç anadolunun gerceklerı malesef.
Haydaaa seni çağırmıyor mu

Kızlar isimlere karar verildi mi bu erkek isimleri ne kadar zor bulunuyor ya alternatif az eşim karar verecek bu isme de kesin biz doğunca koyarız gibi şimdilik demir,doruk, umut, kerem gibi bakalim ne olacak bizim yakışıklımiz
Bizde de netlik yok Güneş ve Deniz gündemde ama bambaşka bişey de olabilir 😅

Kızlar ben 19 haftalık olacağım birkaç güne, 2 kilo aldım toplamda ama baya yüksek kilolu hamile kaldım o yüzden dikkat ediyorum bugün yediklerim, sabah kepekli tost öğlen nohutlu salata yaptım arada çocuklara kek yapmıştım küçük bı dilim onu ve biraz fındık akşam yemeği biraz ciğer sote ve ıspanak çorbası az öncede biraz kavun yedim sizce gün içinde çok mu yemişim.

Kızlar ben 19 haftalık olacağım birkaç güne, 2 kilo aldım toplamda ama baya yüksek kilolu hamile kaldım o yüzden dikkat ediyorum bugün yediklerim, sabah kepekli tost öğlen nohutlu salata yaptım arada çocuklara kek yapmıştım küçük bı dilim onu ve biraz fındık akşam yemeği biraz ciğer sote ve ıspanak çorbası az öncede biraz kavun yedim sizce gün içinde çok mu yemişim.
Bence cok degil cnm. Valla helal olsun hamileyken kilosuna dikkat edebilenlere.. benim 4 ay dolar dolmaz iştahım çok açıldı. Az bişey acıksam elim ayagım titriyor fenalaşıyorum😀

İki gündür bebişi mi hissediyorum acaba hisseden arkadaşlar buradaysanız ses verin😂 içimden bi şey kayıyormuş gibi bi his oluyor göbeğimde bir de bazen hafif acıyor özellikle sağ tarafım

Bence cok degil cnm. Valla helal olsun hamileyken kilosuna dikkat edebilenlere.. benim 4 ay dolar dolmaz iştahım çok açıldı. Az bişey acıksam elim ayagım titriyor fenalaşıyorum😀
İki hamilleigime de 9 kilo aldım ama mecburum canım ya benim gebelik öncesi fazlaligim vardı üst üste bebekler olunca veremedim daha doğrusu verdim aldım verdim aldım hep

Valla fenalaşma durumu bende en başından beri var zaten hamilelik öncesinde de açlığa çok dayanıklı değildim ama şu an direkt gözüm kararıyor yer ayaklarımın altından kayıyor sanki :KK43: ama şekerim falan da yok kan değerlerim de normal çözemedim

4 Baby Active Gold Çift Yön Travel Sistem Bebek Arabası
40 binlik bebek arabalarının arasına benim arabanın girişi 😂 ay bebiş için oda yapıcam ben beşik falan aldığım mağazada bu vardı beğendimde 3 küsüre falan geldi yanlış hatırlamıyorsam 🙄
Benimkinin aynısı ilk bebegime almıştık 2 çocuk büyüttük abim almıştı o zamana 600 liraydı 2020 de😃şimdi ucunceye kaldı sağlamdır he baya

Kızlar isimlere karar verildi mi bu erkek isimleri ne kadar zor bulunuyor ya alternatif az eşim karar verecek bu isme de kesin biz doğunca koyarız gibi şimdilik demir,doruk, umut, kerem gibi bakalim ne olacak bizim yakışıklımiz
Bizim Güneş olacak ☀️ kızım olursa Güneş oğlum olursa Deniz istiyordum yıllardır 🥰🙏🏻

Benimkinin aynısı ilk bebegime almıştık 2 çocuk büyüttük abim almıştı o zamana 600 liraydı 2020 de😃şimdi ucunceye kaldı sağlamdır he baya
Aynı arabadan arkadaşımda aldı oda çok memnun valla. Sağlamlığını bozmadılarsa çok iyi 😂 zaten araba var bebek arabasına aşırı para vermeye gerekte duymadım 🤷🏻‍♀️

X