2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Baktm güzel duruyor da onlar beğenir mi kızım mora takmış kafayi
Mor çok koyu ve karanlık olur. Ancak altına başka bi ton üstüne mor desenler verilebilir yada küçük bi alan sadece mor olabilir o köşeyi oyun köşesi, okuma köşesi vs bişey yapabilir. Ama tamamı mor olursa çok karanlık ve kasvetli olur. Toz pembe bile benim içimi bayıyor

Koyu renk olmadığı sürece yapılabilir. Koyu renk bir zaman sonra ruh sıkar. Ama ben olsam inci beyazı tonlarında yapardım, ferah ferah miss. Kağıtta yapabilirsin. Boya yaparsan da italyan boya kesinlikle
Aynen bana da kalsa ferah biseylr yacmda baklm babası ne diyck

Desenler mantıklı geldi

Kızlar yeni bir uygulama indirdim. Bunu daha çok sevdim. Gün gün hem anne de hem bebekte neler olduğunu yazıyor. Adet döngüsünü de hesaba katarak gebelik haftasını, Doğumu hesaplıyor. 3 gün ileri çekti benim gebelik haftasını. Uygulamanın adı MeetYou

Eklentiler

• 51D39562-41CB-40DB-B4D4-C2F255780D47.jpeg
    54,7 KB · Görüntüleme: 48
Bide onu yukleyeyim

Kızlar ıslak mendil aldınız mı? Hangisini alıcamı bilemiyorum. Pure baby de 2.si 1 tl kampanyası başlamış Hepsiburadada. Bir fenomen önerdi kendi bebeklerine kullanıyormuş ama ilk kez duydum size de sorim dedim

Kızlar merhaba 9+3 haftalık hamileyim ama neredeyse hiçbir belirtim yok sizde durumlar nasıldı? Daha önce düşüklerim de oldu korkuyorum bu yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…