2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kizlar birsey sorucam doktorum artik bebegi bastan popoya degil bastan topuga olccez falan dedi olctu etti okey
Sonra kalp atisini acti 2 saniyelik bakti sonra iste burasi dalak burasi mide diye gosterdi falan
Kalp atisini uzun sure dinlemedi
Bide 6.haftadaki kalp atisi kadar siddetli degildi normal sakin kalp atisiydi
Sizin doktorlar bakiyorlar mi nasil olmasi gerek kalp atisinin falan bu haftalarda

Kızlae yüzümde normalde hiç sivilce çıkmazdı sivilce çıktı hemen çevremdekiler yapışgırdı tanıyı senin bebek kesin kız diye bende erkek hissediyorum sizlerin cinsiyeti belli olmuştur ben perşembe öğrenicem inşallah kız veya erkek olup sivilcelenenn varmıdır dostttlar tezi bi çürütelim

Bende de kalp atışını çok açmıyor canım, daha çok inceleme yaparak geçiyor ultrasonum. Ve rahat ol benim de kalp atışları ilk zamanlar gibi hızlı hızlı değil, daha sakin

Evet canım her gittiğimde hem başta hem sonda kalp atışını dinletiyor, kalp atışı düzenli sorun yok diyor

Çevremde tezi çürüyen hiç olmadı. Kız anneleri hep sivilcelendi, erkek annelerinin teni kaymak gibi oldu

Kızlar merhaba 9+3 haftalık hamileyim ama neredeyse hiçbir belirtim yok sizde durumlar nasıldı? Daha önce düşüklerim de oldu korkuyorum bu yüzden
İlk haftalarımda halsizlik oldu başka da hiç belirtim olmadı canım rahat ol. Ki benim 2 kanama alanım ve normal kanamam vardı ona rağmen rahattım, hiç stres yapmadım

Benim yuzum goguslerim bacaklarim dahil iltihapli sivilceler cikti ta sacimin icine kadar
Bana da kiz dediler yok cirkinlestiriyor sivilce cikartiyor bir ton sey
Hormon dalgalanmasindan olan bir durummus yani cinsiyetle alakasi yok erkek annesi olucam kismetse

Erkek hissediyorsan erkektir canım anneden iyi bilecek değiller ya hiç bakma çevredekilere, ben kız hissediyordum en başından beri, herkes erkek dedi, hatta duydunuz mu bilmiyorum kelleyi ortadan ikiye ayırarak cinsiyetin ne olacağına bakıyorlarmış kurban bayramında onu bile yaptılar erkek çıktı Ama gel gör ki cinsiyetimiz kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…