2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Goremedim canım ya neyden bahsettigini yani anladigim şu şekil mu mesela önce dışına doğru cikintiliydi da içe doğru çukur mu oluşmuş
Yok canim benimki zaten delikli gobek deligiydi
Hani cikintili degildi
Sadece deligin dibi dügüm gibiydi yani kapaliydi
Ama bugun farkettim o dugum acilmis bildigin
Ve karnim asiri buyudu bi anda🥴

Kızlar bundan kullanan varmı demir olarak ben bugün başladım daha çok şekerli geldi bana hani bildiğimiz demir ilaçlarında bi demirimsi tad olur ya bu bildiğin limonata😂🤔

Eklentiler

• 30D6C1F7-0AEC-4525-85EB-80E563BF9735.jpeg
    30D6C1F7-0AEC-4525-85EB-80E563BF9735.jpeg
    106,5 KB · Görüntüleme: 362
Yok canim benimki zaten delikli gobek deligiydi
Hani cikintili degildi
Sadece deligin dibi dügüm gibiydi yani kapaliydi
Ama bugun farkettim o dugum acilmis bildigin
Ve karnim asiri buyudu bi anda🥴
O normal canım kimininki bi bebek pipisi kadar dışına çıkar göbek açılıp akıntı falan olmadığı sürece sıkıntı yok benimkide öyle şuan

Canımya ben o profili birtürlü yapamadım atıp duruyo istersen özelden yazıp sana zahmet tarif et yapayım🙈
Canım sen şimdi bu mesajıma cevap olarak son adet tarihini
Kalp atisini Kaçıncı haftada duyduğunu
Keseyi Kaçıncı haftada gördüğünü
Tahmini doğum tarihi
Kendi yaşını
Belli ise bebek cinsiyetini
Yaşadığın şehri
Yaz bana ben ekleyecegim sen yapamazsın

Baby Balloon Bag Anne Bebek Bakım Sırt Çantası Çiçekli Fiyatı, Yorumları - Trendyol Safe Line Anne Bebek Bakım Sırt Çantası Fiyatı, Yorumları - Trendyol Autobaby hangisi acaba link alabilir miyim? İnternet alemindeki tüm bebek bakım çantalarına baktım.😳 Bunlar hoşuma gitti sağlamlık açısından sanki daha iyiler…
Ben iki türlüde kullandım ama yandan çantalar faha kullanışlı oluyor, sırt çantalarında birşey ararken baya sorun oluyor darmaduman oluyor çanta

Aynn benimde çevremde olunca koyamıyorum
İsim konusunda bi rahat olan benim sanırım 2.ye hamileyim ilk kızımın adı ela ve 15 yaşında kızım 5 yaşındayken rüya gördüm ikinci kızım olmuş eda diye seslendim ona orda uyandım okadar etkisinde kaldımki hiç unutmadım şimdi hamile kaldığımda kızım olucak dedim rüyaya göre doktorum %90 kız dedi eşim bile direk eda’mı olucak dedi bu cuma kontrolüm var %100 onaylanırsa eda’m gelicek Allah izin verirse rabbim hepinizin gönlüne göre versin inşallah 🤲🥰

İsim konusunda bi rahat olan benim sanırım 2.ye hamileyim ilk kızımın adı ela ve 15 yaşında kızım 5 yaşındayken rüya gördüm ikinci kızım olmuş eda diye seslendim ona orda uyandım okadar etkisinde kaldımki hiç unutmadım şimdi hamile kaldığımda kızım olucak dedim rüyaya göre doktorum %90 kız dedi eşim bile direk eda’mı olucak dedi bu cuma kontrolüm var %100 onaylanırsa eda’m gelicek Allah izin verirse rabbim hepinizin gönlüne göre versin inşallah 🤲🥰
Amin inşallah,yok canım benim isim daha belli olmadan belliydi zaten😅😅😅

Tahmini doğum tarihi
Kendi yaşını
Yaşadığın şehri
Yaz bana ben ekleyecegim sen
Tahmini doğum tarihi
Kendi yaşını
Yaşadığın şehri
Yaz bana ben ekleyecegim sen yapamazsın
20 Nisan son adet
4. Hafta kalp atışını ve keseyi gördüm
25 ocak
35 yaşındayım
Cinsiyeti tam belli olsun ozaman yazarız
Tekirdağ

Baya baya hamileyiz ama dimi😛 içimizde küçük bir pıtırcık var. Ben hep şey diyorum sabah hamile değilim, gece hamile kalıyorum 😅. Geceye kadar ye iç derken şişiyoruz ya🤭
Ya göbeğim büyümüş gibi geliyor ama annem dalga geçer gibi sen kilo mu verdin dedi bi de 😀 gece daha çok şişiyoruz gerçekten sabah biraz iniyor göbek🤣

X