2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ayy daha iyi bence erken ağırlaşmak iyi değil, ben 17 haftalığım daha arkadaşlarım gebeş kaplumbağa demeye başladı
Eminim çok tatlı görünüyorsundur, öyle diyenlere dönüp sizde gebeş kaplumbağası olabilirsiniz hem sevimli sevimli minik minik kaplumbağalarınız olur deyin . Kilo vermek bir spora ve beslenmeye bakar. Ben oldum olası zaten kilo alamazdım ancak ilaçlar ile alıyordum. Hamilelikte de aldığım ilaçlar kilo almama sebep oldu. 48 ile hamile kaldım 53,3 kilodayım şimdi boy 1,68

Ben de biraz belli olsun istiyorum aslında ama kilo da almak istemiyorumAnnemlerin hala haberi yok. Geçen hafta görüştük kimse anlamadı. Ben kendimi gayet hamile hissediyorum oysa ki
Baya baya hamileyiz ama dimi içimizde küçük bir pıtırcık var. Ben hep şey diyorum sabah hamile değilim, gece hamile kalıyorum . Geceye kadar ye iç derken şişiyoruz ya

Günaydin kizlar🏵
Oglusun odasina su sticklerdan birini alayim diyorum hangisi daha iyi sizce
Baska bak da diyebilirsiniz

Şakasına diyorlar takılmıyorum ama hamilelikte çok kilo almak istemiyorum sonra karın germe için uğraşmayım bide doktor doktor diyorum çünkü kesin yaptırırım ben de 50nin üzerine çıkamayan biriydim yaşım 25i geçtikten sonra 6 7 kilo aldım işte 57ile hamile kaldım. Plansız bir süreçti yoksa mutlaka bi 4 5 kilo verip öyle kalırdım çok paldır küldür oldu . Çok makarna ekmek pilav tarzı şeyler yememeye çalışıyorum zaten iştahımda kapalı. Alıp verdikçe de vücut kötü oluyor işte kadın olmak çok zor

Aynn benimde çevremde olunca koyamıyorum

Kizlar lierac suruyordum gobegime
Yatarak suruyordum yanlislikla gobek deligime de sıktım neyse peceteyle ordakini alayim derken farkettim gobek deligim kapalidir kendimi bildim bileli
Acilmis delik var su an ay icim bi tuhaf oldu

Kızlar ya banada fikir verin şimdi oğlanlar ve kızların odasını ayircagim için ayrilabilen ranza alcam ve boyasını da degistrmek istiyorum sizce kız ve erkek duvar boyası nasil olmalı resimli fikir verirseniz sevinirim

Kizlar lierac suruyordum gobegime
Yatarak suruyordum yanlislikla gobek deligime de sıktım neyse peceteyle ordakini alayim derken farkettim gobek deligim kapalidir kendimi bildim bileli
Acilmis delik var su an ay icim bi tuhaf oldu
Açılmış nasıl canım bildiğin delik mi olusmus

Açılmış nasıl canım bildiğin delik mi olusmus

Normalde su resimdeki gibiydi

Bunun gibi olmus yani canim

Farki cok net gordum kuruntu degil yani
Dügüm gibi kapaliydi cunku normalde

Oğlumun odası gri kızınki toz pembe bana kalsa küf yeşili yapardım sakinlik ve dinginlik verir

Goremedim canım ya neyden bahsettigini yani anladigim şu şekil mu mesela önce dışına doğru cikintiliydi da içe doğru çukur mu oluşmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…