2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yok biraz normalleşince senin dediğin rahat olur zaten belleri yüksek . Ama o ilk giyme işi zor olabilir o yüzden gecelikle yürürsün hemen onu giymezsin dedi annem o da mantıklı geldi

Benim doktor sezeryan olmam gerektiğini söyledi ikimizinde sağlığı için canım önemli olan sağlık ya bebeğinde sen de ennnn iyi nasıl olacaksan öyle olsun inşallah

Benim doktor sezeryan olmam gerektiğini söyledi ikimizinde sağlığı için canım önemli olan sağlık ya bebeğinde sen de ennnn iyi nasıl olacaksan öyle olsun inşallah
Anladım kuzum bebişlerimiz ve biz sağlıkla atlatalım inşallah şu süreci ben daha doğum düşünmek istemiyorum. Doğum hikayesi görünce de kaçıyorum. Bi şekilde çıkacaklar zaten doğmayan bebek yok

Yok biraz normalleşince senin dediğin rahat olur zaten belleri yüksek . Ama o ilk giyme işi zor olabilir o yüzden gecelikle yürürsün hemen onu giymezsin dedi annem o da mantıklı geldi
Evet böyle düşününce mantıklı, benim ilk anda ağrım çok olunca herhalde giyinmek bile aklıma gelmemişti, yeşil örtünün altında saatlerce o şekilde yatmıştım umarım bu sefer etkili bir ağrı kesici verirler sonrasında

Aynen öyle zaten çok erken. Birilerini de dinlememek lazım herkesin hikayesi kişiye özel. Bu anlamda paylaşılmaması da daha sağlıklı en azından olumsuz deneyimlerin . Bir hapşırıkta doğurursun inşallah

Ağrı olmasa da yürümek için belli bir süresi oluyor dedi annem. O süre dolunca gelip yürütüyorlarmış . O saate kadar zaten çıplak yatıyormuşsun. İşte o ilk giyinmede de elbise daha rahat olur bencede

Ben 3 gece kalmıştım, doğum öncesi bir gece sezaryen sonrası 2 gece. Ama çoğu hastane normal doğumda 1 gece sezaryende 2 gece tutuyor diye biliyorum, benim hastane gibi istisnalar vardır elbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…