2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya o kadar iyimser bakamıyorum. Çünkü hamilelik çok hassas bir süreç ve istismara çok açık durumdayız. Bunu da kullanıyorlar. Kimi bilerek kimi dediğin gibi ekmek peşine. Hem sağlıklı bir bebek dünyaya getirme kaygısı, hem ona yetme arzusu hemde hormonlarla iyice hassasız. Kim ne dese etkileniyoruz . Burda bile çoğu zaman iyi niyetle yapılan bir yorum bizi kötü etkileyebiliyor. Herkesin deneyimi kişiye özel o yüzden ben özellikle bir şey dayatmaktan kendi düşüncemi körü körüne savunmaktan çok çekiniyorum. Benim kuzenimde doktor mesela. Bir sürü şey söylüyor bana ama buraya yazsam eminim ki olumsuz etkilenen birçok kişi olacak. Hepimiz üçer beşer gün arayla doğum yapacağız. Bu grup bence bu yüzden çok kıymetli. Aynı şeyleri aynı günlerde yaşayıp birbirimize destek oluyoruz 💕 ama ne kadar iyi niyetli olsak da bi söz var ya “ her doğru her yerde söylenmez “ diye . Birbirimize karşı daha hassas olmalı , kendi doğrularımızı arkadaş ortamında gibi tartışmamalıyız diye düşünüyorum. Kamu spotu gibi oldu en uzun mesajım bu heralde yazdıkça yazdım 😄😄 özetle iyi ki bu grup var birbirimize sadece iyi gelelim hepinizi öptüm 😄🥰
Demi ya iyi ki bu grup var artık uykusuz gecelerimizi de birlikte geçiririz inşallah

Şunun xl olanı gelirse bundan sipariş vericem gelmezse farklı bı rengini, bir de sabahlikli olan klasik lohusa pijaması alicam, onların yumuşaklığına bayılıyorum
Doğumdan önceki bedenimizi almıcak mıyız?

Güzelmiş canım sen bunu mu götüreceksin Doğuma
Bunu da alırım yanıma,bunu evde gıyiyorum sureklı, tam yazlık ınce ama hastanede sıcak olur, lohusa takımı gorumcem almak ıstıyor, onun ıcınde alt ust, gecelık ve sabahlık oluyor sanırım, bı tane de duz model alırım, dedıgım gıbı sadece alt da alıcam yedek sızmaya karsı

Doğumdan önceki bedenimizi almıcak mıyız?
Ben dogumda sadece 6 kilo bıraktım ameliyathanede, geri kalan 74 kilo benimleydi baya bir süre 😄 göbek hemen inmiyor zaten. Doğum öncesi bedenime kavusmam bir 3 yılımı aldı ama ben kötü ornegim tabi, hızlı veremedim. Cok daha kolay ve hızlı eski formuna kavuşan var ama yine de lohusalık günlerinde değil tabi.

Şunun xl olanı gelirse bundan sipariş vericem gelmezse farklı bı rengini, bir de sabahlikli olan klasik lohusa pijaması alicam, onların yumuşaklığına bayılıyorum
Annemin aynısı kısa kollusu var, lcw dan almıştık. Oraya da bak istersen

Ben dogumda sadece 6 kilo bıraktım ameliyathanede, geri kalan 74 kilo benimleydi baya bir süre 😄 göbek hemen inmiyor zaten. Doğum öncesi bedenime kavusmam bir 3 yılımı aldı ama ben kötü ornegim tabi, hızlı veremedim. Cok daha kolay ve hızlı eski formuna kavuşan var ama yine de lohusalık günlerinde değil tabi.
Ay ilk cümlene çok güldüm ya 🤣

Lohusa kıyafeti almak çok mantıklı mı acaba o konuda da kafam karışık. Aynı bedende durup sadece göbek mi çıkacak yoksa bacak popo kol genel kilo mu alacağız. O yüzden ben kasım aralık gibi alsam diyorum 🤷‍♀️
Likralı oluyorlar ve belleri de ayarlanabiliyor o yüzden beden ayarlamasinda cok sıkıntı olacağını sanmıyorum. İki takım almıştım ben biri l diğeri xl, ikisi de olmuştu ama xl olan çok daha rahat gelmişti.

Ya cidden mi. Ama vermişsin tekrar 3 yıl da sürse büyük başarı ☺️ şimdi nasıl kilo alımın nasıl gidiyor
Yine çok hızlı alıyorum. Tuhaf şekilde daha hamile kalır kalmaz kilo almaya başlıyorum. Ve enteresan olan iştahım yok, az yiyorum ve sisiyorum. Ben hormonlara bagliyorum. Pkos hormonları gibi hamilelik hormonlari da bana kilo yapıyor sanırım. 10 kiloyu geçti şuana kadar aldığım. 53 ile hamile kaldım sanırım bunda da 90 ile doğuma giderim

Yine çok hızlı alıyorum. Tuhaf şekilde daha hamile kalır kalmaz kilo almaya başlıyorum. Ve enteresan olan iştahım yok, az yiyorum ve sisiyorum. Ben hormonlara bagliyorum. Pkos hormonları gibi hamilelik hormonlari da bana kilo yapıyor sanırım. 10 kiloyu geçti şuana kadar aldığım. 53 ile hamile kaldım sanırım bunda da 90 ile doğuma giderim
Senin bedeninde hormonlar böyle etki ediyor demekki canım. Bebişin koşturmaya başlayınca seni de zayıflatır artık. Ben kendimi böyle avutuyorum 🙈

X