2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya canim yaşlılarla pek tartışmaya girmek istemiyorum çünkü anlamıyorlar.simdi sana desem anlarsın genetik olabilir dersin ama onlara gelde bunu anlat
Tatlım anlıyorum ama bu tarz kişiler de sen alttan alıp naif cevaplar verdikçe daha çok üste geliyorlar. Tatlı Sert ve onları soylemlerinden sorularından utandiracak tarzda cevaplarla karşılık verebilirsin.

Ben de sana yazacaktım daha gitmedin mi diye. Hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin nasıldı bebiş uyuyor muydu yine
Yüzüstü duruyordu namaz kiliyor gibi
Ama dumduz yatmiyordu esneme hareketi gibiydi
Omuriligini komple gorduk
Doktor dedi naptiniz da küstürdünüz
Dedim dün cok is yaptim yorulmustur
O kadar is yapma dedi
Sonra döndü sirtustu yatti doktor da 3boyutlu gosterdi bakin bu pipisi bunun donusu yok dedi

Benim de geçen öyle duruyordu yavrum ya. Doktor dürtüklemişti ama değiştirmemişti pozisyonunu. Cinsiyet görememiştik o yüzden. Sizinki dönmüş de göstermiş iyi bari

Ayy sağlıkla gelsin minnoş Bende salı günü gideceğim inşallah başından beri erkek hissediyorum bakalım ne çıkacak
Allah gonlune gore versin canim bu sene erkek senesiymis zaten
Hadi gözün aydın, acaba acaba diyordun
Allah evlatlarımızı sağlıkla almayı nasip etsin
Amin aynen erkek olduguna ikna olmustum aslinda ama doktor pipisinin fotosuna kadar verince bi tuhaf oldum ahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…