2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yok doğru tabii sağlığı için en iyisi olsun illa normal olacak değil ama aklıma takılan 20.haftada söylemesi bunu. Daha yarısındayım hamileliğin

Kızlar bi tanıdığım doğum yaptı bebek memeyi emmiyormuş neden kaynaklanabilir acaba yanında tecrübeli biri de yok

Bir video vardı erkek çocukların vahşi doğada yaşaması gerekirken evde yaşadıklarını söylüyordu (espirisine). Hulk, spiderman falan yazınca aklıma vahşi doğa geldi Kuzenimin 2 oğlu vardı yengem tekrar gebe kaldı. Hepimiz de yine oğlunuz olacak hazır mısınız futbol takımı kurmaya dedik. Kuzenim de şey diyor; valla hiç de futbol takımı kurmayacağız hayvanat bahçesi kuracağız dedi

Kızlar bi tanıdığım doğum yaptı bebek memeyi emmiyormuş neden kaynaklanabilir acaba yanında tecrübeli biri de yok
Canım birinci aklıma gelen anne karnında pislik yutmuş olabilir,solunum sıkıntısı.ve eğer anne terlemis pis kokarsa reddediyor ha bide ucu yok ise

Soruyorlar da bebek oldugu için anlamiyir
Kaç aylık bebeğin, çok küçükken anlamaz dediklerimiz onların bilinçaltında öyle yer ediyor ki. Çocukların hatta bebeklerin hepsi birer kayıt cihazı. Saçma sapan sorularla çocuğun gelecekte kafasını karıştırmaya kalksa cevremdekiler asla sakin kalamazdim, çizgiyi aşana nerede durması gerektiğini anlatmak gerekiyor.

1.5 yaşında canm

Canim yaşlari büyük olmazsa ağzımı bozacamda işte saygımı bozmadm

Bana da bu kostümler sevimli geliyor.Kızım sağ olsun tüm prenses kostümlerine doyurdu.

Soruyorlar da bebek oldugu için anlamiyir
Çocuğun sac rengi konusunda değişir mi zerre bilgim yok (o renkleri ayrıca çok severim ) ama bu terbiyesiz munasebetsiz kişilere aynı onlara yakışır cevaplar verin bence. Cok havuc yedim diyin saçlarımı bakira boyattim diyin. Hatta dahada ileri gidenlere ay o gece turuncu elbise gitmiştim deyip yapıştırın ağzına. Fena sinirlendim ya. Hadi oldu ki 2. Evlilik sanane kardeşim sanane. Pislikler. Akılları hep nerden laf bulsam da laf cikartsam derdinde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…