2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızıma elbise aldım teyzoşlar 💗
Yaa çok beğendim 🤩 ben de cinsiyet belli olmadan önce bir sürü elbise eklemiştim favorilere, cinsiyet belli olunca alırım diye, sonra tek tek çıkardım hepsini favorilerden. Biz erkek anaları Spiderman, Hulk, pijamaskeli kostümleriden devam 🤢

Aksıne, dusuklugu gebelıge engeldır.,yumurtlamadan 1 hafta sonra bakılan degerın 10 uzerınde olması ıstenır, ne kadar yuksekse o kadar gebelık sansı artar

Prolaktın yukseklıgı gebelıge engeldır.
Ah evet prolaktin ile progesteroni karıştırdım, bana prolaktin bakılıyordu ilk hamileligimden önce. Dönem dönem yüksek çıkıyordu, o engel olabilir denmişti. İkisinin adını karsitirdim 😊

Yaa çok beğendim 🤩 ben de cinsiyet belli olmadan önce bir sürü elbise eklemiştim favorilere, cinsiyet belli olunca alırım diye, sonra tek tek çıkardım hepsini favorilerden. Biz erkek anaları Spiderman, Hulk, pijamaskeli kostümleriden devam 🤢
Hulk u bılmıyordım, arkadasımın oglu dalga gectı benımle, anneeee hulku bılmıyor dıye bı bağırdı🤣

Ah evet prolaktin ile progesteroni karıştırdım, bana prolaktin bakılıyordu ilk hamileligimden önce. Dönem dönem yüksek çıkıyordu, o engel olabilir denmişti. İkisinin adını karsitirdim 😊
Hormonlar, tup bebek ılacları, ıgneler üzerine master yapmısımdır 🤣🙈

Merhaba kızlar ben nasipse mart annesi olacağım ama siz tecrübeli hamişlere bir sorum olacaktı 5+4 de doktorun istediği kan tahlillerini yaptırdım beta 7480 çıktı progesteron 15.42 ama burada düşük olduğuna dair şeyler okudum biraz endişeliyim aranızda fikri olan yada yolun başındayken progesteron değeri böyle olan var mı?
Kese belli olmadan önce doktorum beta hcg değerine bakarken progesteron değerine de bakmıştı.Iki gün arayla ilki 18 diğeri 26 çıkmıştı.

X