2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Çocuğun sac rengi konusunda değişir mi zerre bilgim yok (o renkleri ayrıca çok severim 🤩🤩) ama bu terbiyesiz munasebetsiz kişilere aynı onlara yakışır cevaplar verin bence. Cok havuc yedim diyin saçlarımı bakira boyattim diyin. Hatta dahada ileri gidenlere ay o gece turuncu elbise gitmiştim deyip yapıştırın ağzına. Fena sinirlendim ya. Hadi oldu ki 2. Evlilik şahane kardeşim sanane. Pislikler. Akılları hep nerden laf bulsam da laf cikartsam derdinde..
İşte tek çözüm saçımı onunki gibi boyamak geldi aklima😅

Bir video vardı erkek çocukların vahşi doğada yaşaması gerekirken evde yaşadıklarını söylüyordu (espirisine). Hulk, spiderman falan yazınca aklıma vahşi doğa geldi 😂 Kuzenimin 2 oğlu vardı yengem tekrar gebe kaldı. Hepimiz de yine oğlunuz olacak hazır mısınız futbol takımı kurmaya dedik. Kuzenim de şey diyor; valla hiç de futbol takımı kurmayacağız hayvanat bahçesi kuracağız dedi 😂😂
Valla Allah günah yazmasın ama aynen öyle 🤭 evrimini tamamlayamamış Neo dental bunlar ama evlat olunca çok seviliyor tabi, başkası çekmez 😄 hani erkek çocuğu bahçeli evde beslenmeli deniyor ya gerçekten öyle, biz ikincinin de erkek olduğunu öğrenince bahçeli evde yaşamaya karar verdik, doğuma kadar müstakil bı ev yaptırıp apartman hayatına veda etmeyi planlıyoruz. Toplum huzuru için bu gerekli 😆

Kızlar bi tanıdığım doğum yaptı bebek memeyi emmiyormuş neden kaynaklanabilir acaba yanında tecrübeli biri de yok
Kaç gün olmuş doğalı, oğlum da hemen tutamamisti memeyi, meme reddi değil de emme refleksi güçlü değildi. Pes etmeden cabalayinca tutuyorlar. Gerekirse emzirme danismani ya da bir hemsireden destek alabilir. Bazı bebeklerin tutması için farklı pozisyonlar oluyor. Benim oğluma ilk koltuk altı pozisyonunda tutturabilmisti hemşire 5. Gün kontrolünde

Valla Allah günah yazmasın ama aynen öyle 🤭 evrimini tamamlayamamış Neo dental bunlar ama evlat olunca çok seviliyor tabi, başkası çekmez 😄 hani erkek çocuğu bahçeli evde beslenmeli deniyor ya gerçekten öyle, biz ikincinin de erkek olduğunu öğrenince bahçeli evde yaşamaya karar verdik, doğuma kadar müstakil bı ev yaptırıp apartman hayatına veda etmeyi planlıyoruz. Toplum huzuru için bu gerekli 😆
Ayy yaşayıp göreceğim ben de ama gözlemlediğim kadarıyla çok doğru bir karar vermişsiniz 😂 gönlünüzce olsun inşallah eviniz🌸🙏🏻

Kaç gün olmuş doğalı, oğlum da hemen tutamamisti memeyi, meme reddi değil de emme refleksi güçlü değildi. Pes etmeden cabalayinca tutuyorlar. Gerekirse emzirme danismani ya da bir hemsireden destek alabilir. Bazı bebeklerin tutması için farklı pozisyonlar oluyor. Benim oğluma ilk koltuk altı pozisyonunda tutturabilmisti hemşire 5. Gün kontrolünde
Bide hemen yoruluyorlar kuzucuklar

Cok iyi fikir banada lazım sanırım.yoksa köye mi yerleşsem

1.5 yaşında canm
1.5 yaşında bugün konusulani hatırlamaz hafıza 2 yaş sonrası oluşmaya başlıyor ama ama daha kötüsü kaydettikleri bilinç altına itilir. Anlamaya başladığı yaşlarda biseyler çağrışım yapar. Kaç yaşında olursa olsun bunu kimsenin söylemesine izin vermeyin. Zaten çok edepsizce bı soru. Esprisi bile soğuk ve kalitesiz. İkinci evliligin olmadığını bildiği halde bu soruyu soran kimse iyi niyetli değildir

Asla geri durma çocuğun yanında böyle hadsizlik yapana isterse son nefesinde olsun gene haddini bildirin.
Kesinlikle katılıyorum tabiki saygısızlık yapma taraftarı değilim zaten saygısızlık yapamıycağımız için herşeyi söyleyebilme hakkına sahip olduklarını bilmiyorlarmı Oyüzden bunun saygısızlık olduğunuda düşünmüyorum imada bulundukları şey çok çirkin ve çok kırıcı cümlelerse kimse kusura bakmasın bende çirkin ve kırıcı olabilirim😡

1.5 yaşında bugün konusulani hatırlamaz hafıza 2 yaş sonrası oluşmaya başlıyor ama ama daha kötüsü kaydettikleri bilinç altına itilir. Anlamaya başladığı yaşlarda biseyler çağrışım yapar. Kaç yaşında olursa olsun bunu kimsenin söylemesine izin vermeyin. Zaten çok edepsizce bı soru. Esprisi bile soğuk ve kalitesiz. İkinci evliligin olmadığını bildiği halde bu soruyu soran kimse iyi niyetli değildir
Yok canım tanimadiklarim soruyor bunu genelde

Bir video vardı erkek çocukların vahşi doğada yaşaması gerekirken evde yaşadıklarını söylüyordu (espirisine). Hulk, spiderman falan yazınca aklıma vahşi doğa geldi 😂 Kuzenimin 2 oğlu vardı yengem tekrar gebe kaldı. Hepimiz de yine oğlunuz olacak hazır mısınız futbol takımı kurmaya dedik. Kuzenim de şey diyor; valla hiç de futbol takımı kurmayacağız hayvanat bahçesi kuracağız dedi 😂😂
Cinsiyetin erkek olduğunu öğrendiğimizden beri eşim de bana o videoları gönderip duruyor.🤣

Bana da bu kostümler sevimli geliyor.Kızım sağ olsun tüm prenses kostümlerine doyurdu.😄
Ben de kız çocuklarında işlemeli, fistolu, vintage elbiselere bayılıyorum, bekarligimdan beridir onları alıp giydirmeyi hayal ederdim, tam tersi erkeklerin kahraman kostumleri aşırı itici gelirdi. Renkleri bile sıkıcı, koyu mavi, kırmızılı, koyu yeşil 😬

X