2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
.
80.4 çıktı canım 2 nisandi son regl tarihim canım evde test yaptım iki güne bir en son pazartesi iki çizgide kipkirmiziydi işte.
Bayagı yüksek cıkmış erken olmasına rağmen ben bugün versem yarın Ögleden sonra çıkıyor peki senin testlerinde böylemiydi sonradan günün geçince kırmızılaşıyor değilmi normal şimdi

Bayagı yüksek cıkmış erken olmasına rağmen ben bugün versem yarın Ögleden sonra çıkıyor peki senin testlerinde böylemiydi sonradan günün geçince kırmızılaşıyor değilmi normal şimdi
Canım bak testlerimi attım en düşük olan ilk öğrendiğim testim sonrası kandan bir gün sonra ki en sonuncusu da bat 1 gün geçince bat benim 30 nisandi

Eklentiler

• 20230501_075541.jpg
    20230501_075541.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 62
  • 20230429_071345.jpg
    20230429_071345.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 58
  • 20230426_063909.jpg
    20230426_063909.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 62
Yarın beklemeye gerek yok barkod numarasıyla bulunduğun ilin mesela ankara laboratuvar sonuçları deyince tc barkod yazınca sonucu bugün de öğrenirsin

Kan verirken sorsana kuzum bende o uygulamayı burda duydum daha yapmadım ama girip baktım netten cidden öğrenilir yani
Tamam canım çok teşekkür ederim senide sorulara boğdum aslında bilgili olmam lazım bu 3. Çocuk olacak ama en son hamileliğin 10 sene önceydi unutmuşum herşeyi

Merhaba kızlar,
Benim de hamileliğim daha çok yeni. 28 nisanda adet olma gerekirdi ama hamile kaldım. Muhtemel doğum tarihi Ocak sonu oluyor değil mi doğru grupta mıyım? :)

Evet ocak sonu olur canım bi hamilelik uygulaması yükle mesela happy mom onda yazıyor zaten
İnşallah canım benim. Açıkçası daha çok yeni diye biraz daha beklemek istiyorum. Sağlıklı olduğundan emin olduktan sonra uygulamaları da indiririm. Biraz daha zaman geçsin diyorum. İlk gebeliğim sağlıksızdı çünkü olmadı, insan ister istemez sonrakilerde daha temkinli oluyor. Umarım hepimiz bebeğimizi sağlıkla kucağımıza alabiliriz. :dua::anneadayı:

İnşallah canım benim. Açıkçası daha çok yeni diye biraz daha beklemek istiyorum. Sağlıklı olduğundan emin olduktan sonra uygulamaları da indiririm. Biraz daha zaman geçsin diyorum. İlk gebeliğim sağlıksızdı çünkü olmadı, insan ister istemez sonrakilerde daha temkinli oluyor. Umarım hepimiz bebeğimizi sağlıkla kucağımıza alabiliriz. :dua::anneadayı:
Amin inşallah canım benim

merhaba tam olarak bat bilemedeğimden 31 aralık 1 ocak görünüyor ultrasona göre .. geçen hafta kesemizi gördük yarın tekrar kontrole gidiyoruz ama kalp atışı için erken biliyorum aşırı heyecanlıyım 10 yılın sonunda elde edılen gebelik bu

Merhabalar bende ocakta anne olacaklardanım 🙈🙈 sağlıkla kucağımıza almak nasip olur inşallah 🙏
30 Nisan beta 9,93 tü
1 Mayıs beta 29
3 Mayıs beta 121 değerler normal dimi 🙈🙈

X