2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende battan 4 gün önce kan vermiştim ilk öyle öğrendim yani cnm 90.7 çıkmıştı bu sabah yine verdim dün bat günümdü bugün 1 gün gecmis oldu beta hcg 1593.1 cıktı kuzum inşallah güzel artmıştır kuzum ilk kadın doğuma 17 mayısta gidicem nasip olursa inşallah o zamanda 6 kusur haftalık falan olmuş olurum sanırım cnm bakalım hayırlısı cnm 🤲🤲🤲♥️♥️♥️🧿
Bende yarın sağlık ocağında vercem kan canım benim de yarın regl 3 gün geçmiş olcak. Bende 12 mayısta gidicem o zaman işte 5+5 gün olcak devlete gidicem kese gozukunce de özelden dogum paketi alcam 20 mayısta canım yani asıl kontrollere 20 mayısta başlamış olcam doktorumla😊

Bende yarın sağlık ocağında vercem kan canım benim de yarın regl 3 gün geçmiş olcak. Bende 12 mayısta gidicem o zaman işte 5+5 gün olcak devlete gidicem kese gozukunce de özelden dogum paketi alcam 20 mayısta canım yani asıl kontrollere 20 mayısta başlamış olcam doktorumla😊
Inşallah yarın çok güzel bi değer görürsün cnm hamilelik surecimiz start verdi resmen hala inanamiyorum rabbim kucagimiza almayı nasip etsin inşallahhh 🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🤗🤗🤗♥️♥️♥️🧿🧿🧿

Beni doktorum aradı, ultrason icin yarın sabaha randevu verdi. Normalde 12 hafta olmadan vermezlerdi. Henuz cok küçük. Hayırlısı bakalim.

Keseyi ve kalp atışlarını duyana kadarda içim rahat etmicek inanamicam sanırım 🤭🙈♥️
Aynı ben valla o kese ve kalp duyulmadan rahat uyku bile uyuyamıyorum geceleri uyanıyorum. Sabah zaten çalıştığım için erkenden uyanıyorum yani öğrendim öğreneli uyku düzenim bozuldu🙊

Aynı ben valla o kese ve kalp duyulmadan rahat uyku bile uyuyamıyorum geceleri uyanıyorum. Sabah zaten çalıştığım için erkenden uyanıyorum yani öğrendim öğreneli uyku düzenim bozuldu🙊
Ben gece uyku diye ölüyorum resmen ayakta uyuyorum ama senin gibi sabahın 6sinda uyanıyorum ve uyku tutmuyor kuzu çok sabir isteyen bi süreç olana kadar olsun olsun diye bekleriz olur kalptir kesedir sonra cinsiyettir hep bi bekleyiş ama bunlar güzel bekleyişler çok şükür rabbim nasip etti çok mutluyum rabbim tüm isteyen kadınlara nasip etsin inşallah bi an önce 🤲🤲🤲♥️♥️♥️

İnşallah canım dediğin gibi heyecanlı ve tatlı telaşlar zaten bidaha ki gittigimizde keseleri kesin goruruz hatta sen kalbi bile duyabilirsin bende kalbi 20 sinde gidince duyarim gibime geliyor tabi bakalim ama insallah guzel seyler yasariz canim❤️
QUOTE="Eslinam19, post: 74517784, member: 725313"]
Ben gece uyku diye ölüyorum resmen ayakta uyuyorum ama senin gibi sabahın 6sinda uyanıyorum ve uyku tutmuyor kuzu çok sabir isteyen bi süreç olana kadar olsun olsun diye bekleriz olur kalptir kesedir sonra cinsiyettir hep bi bekleyiş ama bunlar güzel bekleyişler çok şükür rabbim nasip etti çok mutluyum rabbim tüm isteyen kadınlara nasip etsin inşallah bi an önce 🤲🤲🤲♥️♥️♥️
[/QUOTE]

Selam kızlar sanırsam bende giriyorum aranıza 🥰 regl 2 gün gecikti test yaptım 3 tane ve 3 ü de pozitif 🥰 kan vericem yarın bakalım inşallah güzel haberlerle gelirim

Kızlar üstteki dün alttaki bugün koyulaşma varmı bugün kan vereyim demi bat yarın

Eklentiler

• IMG_20230503_075300.jpg
    IMG_20230503_075300.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 142
.
Son adet zamanın ne zaman benim 7 nisan yarın tam 4+0 oluyor bugün bir emin olayım peki 3 gün kala beta kaç çıktı
80.4 çıktı canım 2 nisandi son regl tarihim canım evde test yaptım iki güne bir en son pazartesi iki çizgide kipkirmiziydi işte.

X