2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
İyi iyi canım benim öyle yap o halde
Evet doktorlara göre hareket edeceğim kuzum. İlk 3 ay riskli bir dönem olduğu için çok üzülüyorum önceden grip de olmuştum öksürüğüm de vardı. yeni geçti şimdi de diş ağrısı başladı. sürekli bir şeyle mücadele ediyorum bebeğime sevinmeye zamanım olmuyor. Allah'ım mucizesini verir inşallah

merhaba tam olarak bat bilemedeğimden 31 aralık 1 ocak görünüyor ultrasona göre .. geçen hafta kesemizi gördük yarın tekrar kontrole gidiyoruz ama kalp atışı için erken biliyorum aşırı heyecanlıyım 10 yılın sonunda elde edılen gebelik bu
Hayırlı olsun sağlıkla kavuşursunuz inşallah

Evet doktorlara göre hareket edeceğim kuzum. İlk 3 ay riskli bir dönem olduğu için çok üzülüyorum önceden grip de olmuştum öksürüğüm de vardı. yeni geçti şimdi de diş ağrısı başladı. sürekli bir şeyle mücadele ediyorum bebeğime sevinmeye zamanım olmuyor. Allah'ım mucizesini verir inşallah
Bende gebeligimi öğrenmeden önce grip oldum fena halde meğer o zamanlar gebeymişim ama Allah'tan ilaç icmemistim gebelik varsa diye😊

Bende gebeligimi öğrenmeden önce grip oldum fena halde meğer o zamanlar gebeymişim ama Allah'tan ilaç icmemistim gebelik varsa diye😊
ben maalesef içtim öksürük şurubu içtim ama daha adet günüm gelmemişti doktor betaya baktı daha çok küçük adet tarihi gelmemiş geç döllenme bir şey olmaz dedi çok şükür .:dua:

Ben kasım ayında bir kimyasal geçirmiştim bunda da kimyasal ya dış olur diye korktuğum için beta takip ettik ama sen iyi yapmışsın sürekli kan vermeyerek
Merhaba benim beta hcg şu an 10000 ama diğer testime göre 2 kat artış yok olmadığı için endişelendim 10000 den sonra dış veya kimyasal gebelik olur mu? Sizinkide
düzenli artmamış ya şu an nasıl bebeğiniz?
19 nisanda bekelenen regli günümün ilk gününde 110
24 nisanda 1233
3 Mayısta 10000 çıktı

Merhabalar, tup bebek tedavisi ile hamile kaldim... :) bugun keseyi gormeye gittim haftaya da kalp atisi icin cagirdi. Isteyene nasip olsun, nasip olan da saglikla kucagina alsin inssllahh...
Ya çok mutlu oldum rabbim hepimizinkini sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin insallah🥰

Merhaba benim beta hcg şu an 10000 ama diğer testime göre 2 kat artış yok olmadığı için endişelendim 10000 den sonra dış veya kimyasal gebelik olur mu? Sizinkide
24 nisanda 1233
3 Mayısta 10000 çıktı
merhaba doktora gittin mi peki ne dedi.. çok çok fazla artış olmuş

Çok fazla artış olmamış ki 2 günde bir 2 katına çıkması gerekiyorsa az bile artış olmuş artışın az oluşu tuhafıma gitti benim . Henüz gitmedim
Bence güzel artmış 2 güne bir yüzde 66 artış normal kabul ediliyor seninki de güzel bence az değil çokta degil

24 nisanda 1233
3 Mayısta 10000 çıktı
Merhaba canım hep aynı yerde mi kan verdin? Birde bende hesapladım %60 gibi bir oran var onu sağlıyor senin artışın. Benim geç döllenme olduğu için 3 hafta geriden geliyor bebeğim belki o yuzden hizli artmistir. Lekelenmelerim oluyor kistimden dolayı mı bilmiyorum onun dışında bir gariplik yok şuanlık

X