2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Evet o durumlarda çok zor olur. O yüzden karışık kullanmak ve çocuğu her şeyin konforuna alistirmamak her duruma ayak uydurması için felan gayet mantıklı

Zıbın kaçar tane alalım peki
Ben çıtçıtlı badi alıyorum 1-3 ay, onda sınırlama yok benim için ağız bezi gibi bişey o çok kullanılıyor, terliyor, kakası çıkıyor, hiç bişey olmasa günlük değiştiriyoruz zaten. Bolca 1-3 ve 3-6 ay çıtçıtlı body alıyorum. Ebebekte daha uygun

Bi ara civilden almıştım ama e bebekten hiç almadım bi june marka var sanırım bide hello baby hangisi daha iyi acaba

Güzel gunlerde giysin inşallahh

O zaman yenıdoganla karıstırdım benım 5 tane 5lı hastane cıkısı var baska takımlar da var rastgele aldıgım, 3 - 6aya yogunlastım suan
5 hastane çıkışını 5 gün boyunca her gün birini giydir, çünkü çabucak buyuyecekler sonra içinde kalmasın ne hevesle almıştım hiç giydiremedim diye. Büyük olmasinda sorun yok zaten bol bol daha rahat, küçük gelince elinde patlıyor. Bı de bebekler her ay 600gr ile 1 kg arasında kilo alıyor. Kimi 1.5 kilo alıyor. O yüzden büyük almaktan zarar gelmez

Bu arada ben hıc 10lu set almadım, gerek var mı 10luya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…