2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar selam bugün kontrolüm vardı 12 haftalığım, Dr herşey yolunda haftasina uygun gayet güzel gelişiyor dedi ikili test icin kan verdim Dr kendisi baktı ultrasonda ense kalınlığı güzel normal dedi, cinsiyet tahmini hiç yapmadı, sizin aranızda nub falan anlayan varsa bakabilir mi acaba 😍🙏🏻
Kıza benzettim canım 6-7 haftalık usgsi var mı at bakayım? Ve karından mı değil mi yazar mısın 🙏🏻

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-29-16-35-41-417_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-07-29-16-35-41-417_com.android.chrome.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar dün bime bavul içi organizatör gelmiş baktım ama bulamadım alabilen var mı? Keçe organizatörü bugün annem bulmuş bir tane bekliyorum bakalım nasıl

Sen demiştin galiba karışık farklı marka kullanma fikrini. Hic aklıma gelmemişti biliyo musun. Cok mantikli karışık kullanıp ilerlemek. Kim yazmıştı hatirlayamiyorum ama her kim ise burdan teşekkür ediyorum 🤩🤩
Ben ilk bebeğimde Prima ile başlamıştım başka beze gecememistim, bunda karışık alıyorum hatta gün içinde karışık bağlayacagim. Tek beze alistirinca biz zorluk yaşamıştık, her çocuk bir olmaz belki ama bizimki alışkanlıklarını değiştirmeyi pek sevmiyor. Özellikle tatillerde seyahatlerde kullandığın bezi bulamazsan vay haline 😁

Kizlar bugune randevum vardi arabayla ilgili sıkıntılar oldu cikamadik saatimiz de gecti
Cok gormek istiyordum merak ediyordum
Tekme hissetme bolumune gecsek rahatliycam
Goremedim bari bi isaret gonder iyiyim annecim olarak anlayayim dedim midem bulanmaya basladi ögürüyorum🫢 tesekkurler yavrucugum dedim ama keske tekme ataydin😁
Tüh ben de cinsiyetini merak ediyodum 😁

Ben de Yağız ismini düşünmüştüm eşim aynı şeyi söyledi icinde ğ olmasın, diyor. Kızım ismini ben koyacağım yoksa sana küserim, diyor. Önce Kuzey olsun dedi şimdi de Aybars olsun diye tutturdu.Benim içime pek sinmedi vazgeçiremiyorum da.Herkese de kardeşimin ismi Aybars olacak diyor.😄 Eşimle isim konusunda ortak nokta bulamıyoruz zaten şimdi bir de kızım çıktı.🤦‍♀️
Eşinle aranda hakem iyiymiş, bence sen kızı yanına çekersin 😊

Cok almayın dıyorlar 1-3 ayı, cok cabuk büyüyormus, ben de hangısı denk gelırse herbedenden alıyorum ındırım yakaladıkca, bak sen de takıp et ınstgramda aycancablog var, sureklı ındırım paylasıyor..
Yok 1-3 ay giyiyorlar baya, yenidoğan giyilmiyor 4 günde bitiyor bence yenidoğan dönemi bı bakmissin büyümüş 😊

X