2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Özelliklerine baktım da canım işte babynest olunca elimde fazladan olur mu diye düşündüm hepsini kullanabilecek miyim ki
Babynest vardı bende hiç kullanmadım oğlumda, ama reflü yatağının canını çıkarana kadar kullandık, her yere de taşıdık, böyle e hiç yatağını da yadirgamadi. Babynestin amacını hala anlamış değilim yani işlevi ne bilmiyorum ama başının yüksekte olması gerekiyor ve basının altında yastık olmaması gerekiyor.

Birşey diyim mi burda başka konu başlıklarında okudum orda detaylidan sonra bile değişen çıkmış nasıl oluyor bilmiyorum ama
Ben doktoruma sordum cihaz kalitesine bağlı, 20 hafta civarı detaylı ultrasondan sonra değişmez kolay kolay diyor

Aynen daha da yenidoğan hiç bişey alma bence 3 aylık stoklamayi başla
Benım baza altından kıyafetlerı cıkarıp ne var ne yok bakmam lazım, gecen yıl ıkız dıye cıfter cıfter almıstım, bı kısmını arkadsım dogum yaptı ona verdım, o da gerı verıcem hıcbısey eskımedı dıyor

Deneyimsizlik işte valla bilemedim peki o zaman yaz için alacağımız şeyleri kaç aylık almalıyız 6 aylık çocuk kaç aylık kıyafet giyiyor mesela benim çok kafam karışıyor alışveriş yaparken işin içinden çıkamayınca hepsinden alıyorum en kötü diyorum birine hediye ederim haha

Bende bugün sleepy aldım 2 numara , migsors da 68 adet 108 TL indirime girmişti , eğer olmaz ise Letgo da satarız , letgo da olmayan bezler satıyorlar .

Bu arada hepsi buradada e bebek ürünlerinde yüzde 30 indirim var ilgilenenler bakabilir

Eklentiler

• Screenshot_20230729_230207_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20230729_230201_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20230729_230157_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20230729_230153_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20230729_230146_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 30
Doğduğunda bir gün heves için yenidoğan hastane çıkışı sonra 1 ay 1-3 ay kıyafetleri sonra 3-6 aya geçiş hep ayının üç ay üstünü giydiriyorsun genelde. 3 aylıkken 3-6 ay mesela, 6 aylıkken 9-12 aylık. Kilosuna bağlı ama genelde hangi aydaysa onun bir üst bedeni oluyor.

Yaaa canımsın hemen aldım dolaptan bakmıştım buna 700 civarı demişlerdi. İçime sinmemişti. Çok mutlu oldum

Bana biraz küçük geldi. Gerçekte nasıl acaba? Çevrenizde kullanan ve öneren var mı ?

Bende baktım canım , çok iyi gözüküyor , ama küçük sanırım kaç ay kullanabilecek ki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…