2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kıza benzettim canım 6-7 haftalık usgsi var mı at bakayım? Ve karından mı değil mi yazar mısın

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-29-16-35-41-417_com.android.chrome.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar dün bime bavul içi organizatör gelmiş baktım ama bulamadım alabilen var mı? Keçe organizatörü bugün annem bulmuş bir tane bekliyorum bakalım nasıl

Ben ilk bebeğimde Prima ile başlamıştım başka beze gecememistim, bunda karışık alıyorum hatta gün içinde karışık bağlayacagim. Tek beze alistirinca biz zorluk yaşamıştık, her çocuk bir olmaz belki ama bizimki alışkanlıklarını değiştirmeyi pek sevmiyor. Özellikle tatillerde seyahatlerde kullandığın bezi bulamazsan vay haline

Tüh ben de cinsiyetini merak ediyodum

Çözemedim canım bunu, kemik yapısına göre kız ama buradan emin olamadım. Sağlıkla gelsin inşallah. Tahmini hiç mi olmadı
Çok teşekkür ederim canım, yok daha çok erken tahmin için dedi zaten 1 ay sonraya gün verdi, sağlık olsun hangisi olursa ağzına sağlık canım

Eşinle aranda hakem iyiymiş, bence sen kızı yanına çekersin

Yok 1-3 ay giyiyorlar baya, yenidoğan giyilmiyor 4 günde bitiyor bence yenidoğan dönemi bı bakmissin büyümüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…