Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar umarm hepiniz iyisinizdir şifremi kaybettim giremedim baya bi zaman. Biz en son 14.haftada kontrole gittik her şey yolundaydı çok şükür kıza benziyor dedi doktorumz :) yarın tekrar gidicem kasılmam var normal değğl diye biliyorum çünkü daha erken 2 gün önce de idrarımı kaçırmıştım.
Ben de hapşırınca bazen şar diye kaçıyor sadjka
Canım ben de dün aynısını yaşamıştım ama bugğn bebiş hiç ses etmedi ya aklım takıldı normal mi böyle olması 19. Haftaya girşyoruz yarın
bence normal canımm bazen ben de yeri geliyor 1 falan bazen daha fazla. Belki hareket halindeyken sen fark etmiyorsundur. Çünkü çok minik tepiklerr

Kızlar ben tatlıya aşırı düşkünüm. Yediğimde vicdan azabı çekiyorum. Geçen misafir geldi gelirken bir kutu baklava, bir kutu tulumba almışlar. Yani günde bir iki tane gidip geldikçe yiyorum ama günde 1 tane yiyorum. Bu kadar şeker iyi değil yeme diye kendimi dizginleyip ertesi gün bir tane daha yiyorum 🙈

Ben hep yedim 😱😱😱😱 ilk kez duyuyorum kızlar, sakıncalı mı yemek, hiç bakmadım da netten falan, doktorumda yenilmez demedi sormadım da gerçi ama.
Hep tüp bebek transfer öncesi rahim kalınlaştıriyor yiyin suyunu için derlerdi transfer sonrası sakin nar yemeyin derlerdi kaç gündür yiyom aklıma geldi de doktora sorcam ben gidince bazıları düşük tehlikesi vs diyor korktum ama genelinde yiyenler varmış

Kızlar ben tatlıya aşırı düşkünüm. Yediğimde vicdan azabı çekiyorum. Geçen misafir geldi gelirken bir kutu baklava, bir kutu tulumba almışlar. Yani günde bir iki tane gidip geldikçe yiyorum ama günde 1 tane yiyorum. Bu kadar şeker iyi değil yeme diye kendimi dizginleyip ertesi gün bir tane daha yiyorum 🙈
Bende ekşi çiğköfte kısır turşu olsun öyle şeyler yemek istiyorum

Yarasin. Ben de dun hic kacamak yapmamistim ama bu sabah kahvaltim yetmedi, borek yapip uzerine bal dokup yedim. Sonra hemen bi hareketlenme oldu karnimda, dedim bebek icin yemisim😂😂

Kayra, Bora, Aslan, Demir simdiye kadar hosumuza giden isimler oldu. Efe’yi belki ikinci isim olarak koyariz dedik. Kayra benim favorim simdilik, ozellikle ogretmen arkadaslara bu sorum, bu isimli ogrenciler nasillar😂
Hiç denk gelmedim bu isimlere ama kendim için şunu söyleyebilirim isim bulmaya çalışırken öğrencilerimi düşünüyorum yada çevremdeki bu isimde çocuklar nasıldı diyorum sonra vazgeçiyorum bulduğum isimlerden 😂 biz hala oğluşuma isim bulamadık ne yazık ki 😊

Kayra, Bora, Aslan, Demir simdiye kadar hosumuza giden isimler oldu. Efe’yi belki ikinci isim olarak koyariz dedik. Kayra benim favorim simdilik, ozellikle ogretmen arkadaslara bu sorum, bu isimli ogrenciler nasillar😂
Kayra'nın anlamına bayılıyorum, numerolojik olarak uygun olsa kesinlikle koymayı düşünürüm 😍 Ben unisex isim sevdiğimi fark ettim yaa Güneş ya da Deniz düşünüyorum oğluşa ama hala isimsiz yavrucağım 😅

X