2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlarrr, ne zamandır takip ettiğim yataşbedding in bebek Reflü yatağı 1400 den sepette 840 düşüyor ben kaptım hemen bir tane, harika bir ürün kullanan arkadaşlarım çok memnunlar. Link bırakıyorum🌼

Kızlar bugün ki cinsiyet saskinligimizdan sonra doktorla negatif bir enerji oluştuğu için, tavrından ve kendi aceleisnden dolayi kızdık biraz. Yeni doktor srayisindayik İstanbul Avrupa yakasında memnun kaldığınız hastane doktor öneriniz varsa çok sevinirim

Ben de bugun ruyamda devlet hastanesınde bı doktora gıdıyorum, bebegın 12+3 dıyo baya gelısımı gerı kalmıs, kalp atısları yavaslamıs dıyor, ben de dıyorım kı daha dun ozeldekı doktorım 16 +2 olarak olctu, nasıl 1 gunde 4 hafta gerıye gıder dıyorum, adam hemen lafı degıstırıyor, bızım cıhazlar eskı ondan olabılır dıyor, baska hasta beklıyor dıyip benı apar topar yolluyor.. Bızım kontrol bu sefer 3 hafta ara ıle, 1 haftası gectı, herhalde bılıncaltımda cok asırı merak edıyorum ıyı mı dıye.
Ay gerçekten de öyle ya rüyada değil. Ben ikili test yaptırdığımda 1 hafta öndeydi. İki gün önce devlete gittim bir hafta geriden. Nerdeyse 2 hafta geriden görüyor devletinki

Kızlarrr, ne zamandır takip ettiğim yataşbedding in bebek Reflü yatağı 1400 den sepette 840 düşüyor ben kaptım hemen bir tane, harika bir ürün kullanan arkadaşlarım çok memnunlar. Link bırakıyorum🌼
Bende kaptım bi tane 🫠

Kızlar bugün ki cinsiyet saskinligimizdan sonra doktorla negatif bir enerji oluştuğu için, tavrından ve kendi aceleisnden dolayi kızdık biraz. Yeni doktor srayisindayik İstanbul Avrupa yakasında memnun kaldığınız hastane doktor öneriniz varsa çok sevinirim
Ay nolduuu ben kaçırdım 🙈🙈

Ben de aldım ☺️ cok tesekkürler🙏🏻

Kızlar selam, herkesi acabaya düşürecek bir haber ile geldim 12+4te kesin erkek diyen doktorumuz bugün 16+2de %80 kız diyince başka doktora gittik ve bir aydır erkek sandığımız bebegimizin kız olduğunu öğrendik
Haydaaaaaaaaaa 🫠🫠 ben bu yüzden işte erken kıyafet alışverişi vs olayına karşıyım. 2 kez doğruladı doktor erkek olduğunu 16. Haftamdayım bugün aldığım juno yatak dışında bir iğne bile almadım. Bu doktorların aceleci tavırlarından kaynaklanıyor. Kordon mu pipi mi bi ayırt edelim demeden şak şak erkek diyip gönderiyorlar sonra böyle oluyor. Gönlünden geçen neydi bilmiyorum ama hayırlı sağlıklı bi kız evladı olsun inşallah ❤️

Rica ederim canım ne demek, yine indirimde güzel birşeyler yakalarsam burdan haberdar ederim sizi😂 ben baya birşeyler aldım yenidoğan ve 1-3 ayı stokladım sadece zıbın almam gerekiyor. 3-6 ay almaya başladım şimdide indirim oldukça civil ve ebebekten hangisi denk gelirse alıyorum takımları. Rabbim sağlıkla giydirmeyi de nasip eder inşallah 🤲
Hızını biraz kes yavaşla sakin ol 😅 0-3 ay kullanamayacaksın bile. 15 gün giyerse giyer sonra hop 3-6 aya geçiyorsun. Kalıplar çok ufak yıkanınca da hepsi pamuk olduğu için hüp diye çekiyor bir daha olmuyor bebeğe. Hele bir de tombik doğarsa 1 hafta sonra olmaz onlar. O yüzden yatırımını 3-6 ay 6-9 ay 9-12 ay olarak yapmalısın. 2 çocuk büyüttüm 3. Deyim tecrübe ile sabit 🫠 oğlumun hiç giyemeden ufaldığı onlarca kıyafeti kardeşine kaldı bilsem doğuracağımı dolaptan deste deste satmazdım 🙈

Babynest ten farklı mı kızlar ? Ben 2 gün önce gördüm bunu sepete ekledim ama babynest var bende gerekli mi diye düşündüm almadım öyle kaldı
Reflu yatagı dıye gecıyor, ayrıyeten reflu yatagına 400 verecegıne bunu al daha ıyı, tasınma olayı da cok ıyı, ozellıklerıne bak ıstersen bı bebek donmeye baslayana kadar kullanılıyomus

Eklentiler

• Screenshot_20230729_212111_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230729_212111_com.android.chrome.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 36
Babynest ten farklı mı kızlar ? Ben 2 gün önce gördüm bunu sepete ekledim ama babynest var bende gerekli mi diye düşündüm almadım öyle kaldı
Babynest almayı dusunmuyodum ben, kıraz cekırdeklı reflu yatagı gormustum onu favarılere eklemıstım, bunu gorunce bu daha cok hosuma gıttı

Reflu yatagı dıye gecıyor, ayrıyeten reflu yatagına 400 verecegıne bunu al daha ıyı, tasınma olayı da cok ıyı, ozellıklerıne bak ıstersen bı bebek donmeye baslayana kadar kullanılıyomus
Özelliklerine baktım da canım işte babynest olunca elimde fazladan olur mu diye düşündüm hepsini kullanabilecek miyim ki

Bu arada ben hıc 10lu set almadım, gerek var mı 10luya
Ben buna hiç hastane çıkışı almıyorum 😀 içine çıtçıtlı badi, üstüne de 1-3 ay patikli alt üst takımlar alıyorum. Daha önce demiştim sanırım hastane çıkışları bizim elimizde patladı hastanedeyken daha hemşire bile giydiremedi. Oğlum biraz uzun doğmuştu, biz yenidogan olan hiç bir kıyafeti giydiremedik alt olarak. Sadece üstünü giydirebildik bı kaç gün. Hastanede direk 1-3 aylik kiyafetlerle başladık anlayacağın 😊

Ben buna hiç hastane çıkışı almıyorum 😀 içine çıtçıtlı badi, üstüne de 1-3 ay patikli alt üst takımlar alıyorum. Daha önce demiştim sanırım hastane çıkışları bizim elimizde patladı hastanedeyken daha hemşire bile giydiremedi. Oğlum biraz uzun doğmuştu, biz yenidogan olan hiç bir kıyafeti giydiremedik alt olarak. Sadece üstünü giydirebildik bı kaç gün. Hastanede direk 1-3 aylik kiyafetlerle başladık anlayacağın 😊
O zaman hıc gerek yok 10luya, benım 5lıler ıdare eder

X