Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya bende onu merk ediyorum bebegin kilosu falan normalmi diye cnku hic saglkli beslenemiyorum. Bebise faydali seyler yiemiyorum. Muz ceviz süt falan midem almiyor 😪 yavrum vitaminsiz kalcak karnımda 🙃
merak etme o senden besleniyor ama direncin düşmesin zorlamaya çalış kendini ya da alternatif şeyler tüket

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim canımm nasıl gectı doktor gorusmen nasılmıs mınık kuslar🥰🥰benımkı kıpırdanmaya basladı tekrardan cok şükür🥳🥰işe gelmemı sevmıyo sanırım dün evden calıstım kıpır kıpırdı
Çiçeğimm dün gittim yoğundum yazamadım buraya🥹😍 kızlarım çok iyimiş biri 250 diğeri galşba 240 gr dı 20 cm ulaşmışlar
Biri parmağını emiyordu🥹 diğeri çok inatçı zor yakaladık🥹 ultrason hiç bitmesin istiyor insan
Doktoruma hareketlerini sordum 1aya tam anlamıyla hissedersin dedi
Ya miniğin artık sana tepki veriyor demi😍😍
klasik müziiikkkk dinleyin hareketiii görüüünn Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim bebitoma da söylediim. Nasıl kıpırdanıyoor

anaam yerim onuu :nazar: been de haftaya gidicem artık ohh

Ay ben İstanbuldayım zaten burası doğru düzgün soğuk olmuyor artık dkfj Güle güle kullan çok güzeeel
Özomm klasik müzik aç dedi akşama açacam sakşn sakin bir konuşalım bakalım😍😍🤣🤣

Çiçeğimm dün gittim yoğundum yazamadım buraya🥹😍 kızlarım çok iyimiş biri 250 diğeri galşba 240 gr dı 20 cm ulaşmışlar
Biri parmağını emiyordu🥹 diğeri çok inatçı zor yakaladık🥹 ultrason hiç bitmesin istiyor insan
Doktoruma hareketlerini sordum 1aya tam anlamıyla hissedersin dedi
Ya miniğin artık sana tepki veriyor demi😍😍

Özomm klasik müzik aç dedi akşama açacam sakşn sakin bir konuşalım bakalım😍😍🤣🤣
Maşallah canım büyümüş minnaklar🧿😍 aksam bende denıcem bu klasık muzıgı cok merak ettım bende🤭🤭işte ıkı uc gundur hıc hıssetmıyodum dün tekrardan sahalara dönüş yaptı minik kurabiyem🥰🥰

Maşallah canım büyümüş minnaklar🧿😍 aksam bende denıcem bu klasık muzıgı cok merak ettım bende🤭🤭işte ıkı uc gundur hıc hıssetmıyodum dün tekrardan sahalara dönüş yaptı minik kurabiyem🥰🥰
Severimmmm onu benn 🥰🥰😍😍 darısı benim yavrularıma canımm 🥹

Tükürük bende artış var ama poşetle gezecek kadar değil
Kız güldürdün beni tövbe tövbe😄 bende de aşırı vajınal kuruluk var ya,hıc olmazdı,dün internetten baktım normalmıs hamılelıkte ostrojen yukseldıgı ıcın,hamılelıkte hersey normal bence arkadaslar😄cok degısık bır zaman dilimi gerçekten tepetaklak oluyor vucut sistemi

Kuzum ama öyle 😂
Kız güldürdün beni tövbe tövbe😄 bende de aşırı vajınal kuruluk var ya,hıc olmazdı,dün internetten baktım normalmıs hamılelıkte ostrojen yukseldıgı ıcın,hamılelıkte hersey normal bence arkadaslar😄cok degısık bır zaman dilimi gerçekten tepetaklak oluyor vucut sistemi

Merhaba kızlar umarm hepiniz iyisinizdir şifremi kaybettim giremedim baya bi zaman. Biz en son 14.haftada kontrole gittik her şey yolundaydı çok şükür kıza benziyor dedi doktorumz :) yarın tekrar gidicem kasılmam var normal değğl diye biliyorum çünkü daha erken 2 gün önce de idrarımı kaçırmıştım.

X