Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlaaar aşırı begendım kalıtesını alabılırsınız gapten.1000 tl ye aldım .dısarıya cıkarken giydirmek için,mart ayı ıcın yeterlı kalınlıkta ve cok kalıtelı.
Ben de böyle bir şey istiyorum ama bir ay giydirip kenara atar mıyım diyordum ? Nisanda da giyilir mi acaba Çok güzelmiş bu arada güle güle giysin

Kayra, Bora, Aslan, Demir simdiye kadar hosumuza giden isimler oldu. Efe’yi belki ikinci isim olarak koyariz dedik. Kayra benim favorim simdilik, ozellikle ogretmen arkadaslara bu sorum, bu isimli ogrenciler nasillar😂
Kayra'lar zeki ve tatlı çocuklar genelde ufak bir fırlamalık halleri de mevcut 😃

Ben de böyle bir şey istiyorum ama bir ay giydirip kenara atar mıyım diyordum ? Nisanda da giyilir mi acaba Çok güzelmiş bu arada güle güle giysin
Canım ince alırsan giydirirsin,hiçbişeyi yoktu dısarda gıyebılecegı bı tane aldım ondan.mayıstata rahat gıyer hazırandada aksamları gıyer,dışıda pamuklu ıcıde,ince bi dısarılık tulum şart bence.

Kayra'nın anlamına bayılıyorum, numerolojik olarak uygun olsa kesinlikle koymayı düşünürüm 😍 Ben unisex isim sevdiğimi fark ettim yaa Güneş ya da Deniz düşünüyorum oğluşa ama hala isimsiz yavrucağım 😅
evet ben de Turk mitolojisinde geciyor diye ozellikle istiyorum. Unisex isimler daha sicak geliyor bana da :) numerolojiyle ilgili onerebileceginiz kaynak varsa bakiyim, burcunu degistiremiyoruz bari adini duzgun secelim😂😂😂

Benimki erkek ama Güneş'e çok yakınım şu aralar çünkü O benim güneşim, ışığım, hayat kaynağım, galaksimin en parlak yıldızı 🥹😍 Deniz'i çok istiyodum ama eşim denizci olduğu için bıktı heralde pek istemiyo kdkj 🤣
Erkek bebişte Güneş ismini hiç duymadım ☺️ Deniz de güzel 🩵 biz sevmediğimiz birinin ismi diye deniz koyamayız eşime sordum yok dedi 🤣

Kızlar tetanoz aşınızı oldunuz mu ? Saglık ocagindan yazdilar 2 hafta sonra gelin tetanoz aşısı yapcaz dediler. Yaptırmasak bse olurmu acaba
Bugün beni de aradılar canım aşı geldi yarın müsaitsen gel yapalım diye. Kan testi de yaparız dediler aç gidicem bakalım kan testi için de. 2020 de olmuştum tetanoz dedim tek doz yeterli olmaz Yaptırman faydalı dedi ebe . Umarım sarsmaz gidicem galiba ben
Bende ekşi çiğköfte kısır turşu olsun öyle şeyler yemek istiyorum
Dayanamadım artık dün çiğköfte yedim canım Hatta uzun bir yol yürümem gerekiyordu iş dönüşü taksi bulamadım Aldım çğköfteyi yolda limon sıka sıka yiye yiye geldim 🫢

Bugün beni de aradılar canım aşı geldi yarın müsaitsen gel yapalım diye. Kan testi de yaparız dediler aç gidicem bakalım kan testi için de. 2020 de olmuştum tetanoz dedim tek doz yeterli olmaz Yaptırman faydalı dedi ebe . Umarım sarsmaz gidicem galiba ben

Dayanamadım artık dün çiğköfte yedim canım Hatta uzun bir yol yürümem gerekiyordu iş dönüşü taksi bulamadım Aldım çğköfteyi yolda limon sıka sıka yiye yiye geldim 🫢
Off tadını aldım resmen 🤣🤣

Bende ekşi çiğköfte kısır turşu olsun öyle şeyler yemek istiyorum
Sen = ben hep böyle karbon ekşili şeyler istiyoruumm
Kayra, Bora, Aslan, Demir simdiye kadar hosumuza giden isimler oldu. Efe’yi belki ikinci isim olarak koyariz dedik. Kayra benim favorim simdilik, ozellikle ogretmen arkadaslara bu sorum, bu isimli ogrenciler nasillar😂
Aslan veya Kayra kesinlikleee

evet ben de Turk mitolojisinde geciyor diye ozellikle istiyorum. Unisex isimler daha sicak geliyor bana da :) numerolojiyle ilgili onerebileceginiz kaynak varsa bakiyim, burcunu degistiremiyoruz bari adini duzgun secelim😂😂😂
Annem bu beyfendiyi önerdi, özel analizleri çok detaylı oluyormuş, sitede ücretsiz kısa analiz de var şimdi kontrol etti annem kısa analiz için gayet iyi dedi 😅 aklınıza gelen isimleri deneyebilirsiniz 😏

Ay valla canımı doritoslu çiğ köfte dürüm çektirdiniz ağzımın suyu aka aka okudum 🤣 benimde sürekli canım çiğ köfte çekiyor 2 kere yedim evinde altına yeni açıldı her gün geçerken kedinin ciğere baktığı gibi bakarak geçiyorum ayda bir hak verdim kendime diğer ayın gelmesini bekliyorum 🤣🤣🤣

X