2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sağol canım,peki cinsiyet Tahmini yaptı mı doktorun

Kız dur daha 4 olmadı ocakta olucak hayırlısıyla,ben gün boyu çok yaramaz huysuz oğluma yapma etme demekten başka hicbisey yapmıyorum beni bezdiriyor resmen
Sağlıkla olacak inşallah, diyecek çok bir şeyim yok Allah yardımcın olsun demekten başka, ben de annemlerde kalıyorum ablam da burada yeğenim de erkek bezdiriyor bizi. 2 yaş sendromunu dibine kadar yaşıyoruz

Sağlıkla olacak inşallah, diyecek çok bir şeyim yok Allah yardımcın olsun demekten başka, ben de annemlerde kalıyorum ablam da burada yeğenim de erkek bezdiriyor bizi. 2 yaş sendromunu dibine kadar yaşıyoruz
Benim ki 5 e girdi yinede boş değişen bisey yok birazda sıkılmasından kaynaklanıyor

Ama sanirim bizim konuşacak biseyimjz kalmadı herkes vedalaşsin doğumda konuşmaya devam ederiz
Kiz olur mu dogum yapanlar bile hala konusuyo diger gruplarda 2023 haziran temmuz anneleri filan daha bizim bismillah yeni yeni kaynasiyoruz daha birbirimizi tanidikca gelisir sohbetimiz ve farkettim artik birilerini bi kac gun goremeyince hemen soruyoruz iyi misin bir durum mu var diye )

Şimdi size biraz normal dogumlarimdan bahsedeyim, 1 ci dogumum elif kızım 8 Nisan 2017 yaşim 17 18 gibi bisey o zamanlar.dogum yapacağım gün tabi habersizim gün boyu gezip yürümüştük eşim ve ablamlarla.38+4 teyim bu arada geldik eve tıka basa yemek yedim çok acikmistim gece 11 yada 12 gibi bi kustum ama agiz dolusu sonrasında 15 20 dk da giren sancı oldu tabi İlk bilemiyorum da internetten araştırdım doğum sancısı olduğunu öğrendim en son 5 dk bir girmeye başladı kalktım yarım saat ılık su dökerek duş aldım tabi bu arada sabah 6 gibi oldu tecrübe olmadığı için korkumuzdan hemen dr gittik 3cm açılma var yatış dedi sorumluluğu kabuk ederek yatmadım eve döndük tabi eşim kızıyor bana bisey olcak diye.neyse geldik kahvaltı hazırladık tabi iştahım yoktu yiyemedim sonra tekrar duş aldım fön falan çektirdim ablama tam kivrandim sancidan 14 veya 14.30 gibi hastaneye gittim tabi doktor dalga geçiyor dememismiydim mecbur geri geleceksin diye falan zatan yatış işlemleri falan derken nst bağlı sürekli 6,7,8,9,10 derken yarım saat içinde kesisiz dikişsiz doğum yaptım bu birinciydi

Selam herkese 14+6 dan merhabalar.
365 sayfayı bilfiil okudum, yazmaya ancak fırsat bulabildim Ankara'da yaşıyorum. 12 yaşında bir oğlum var.
Aynı süreci yaşayan, benzer duyguları hisseden, birbirine faydalı olmaya çalışan bir topluluk içerisinde olmak gerçekten çok güzel Hepimiz için yavrularımızı sağlığıyla kucağımıza alacağımız güzel bir hamilelik süreci diliyorum

İkinci 2019 20 mart Zekeriya yaramaz oğlum yaşim 20 gibiydi sanırım 38+2hafta yine bi gece saat 10 veya 11 gibi eşimle oturmuş tv izliyorduk ki WC ihtiyacı duydum gittim geldim tam oturcam ıdrarimi kaçırdığımı düşündüm tabi daha yeni WC den geldigimi düşündüğüm için şaşkınlık içindeyim.tekrar gittim ama kesilmiyor şaşkınlık içindeyim nasıl olurda idrar bitmez sonra aklıma suyum geldi hani sancı falan olmayınca jeton düşmedi daha sonra hemen yine ılık duşa girdim baya oyalandim yine gece 12 yada 1 gibi dr gittik yine doğum başlamış açılma var ama sancı yoktu saat 5 e kadar yürüdüm hastane koridorunda en son 6 da sancılar başladı ve doğuma girdim oda yarım saat sürdü ve bitmişti yine kesisiz dikissiz ama kızıma göre zordu önce suyum geldiği ve sancı olmadığı için

Solgar iyi bı marka zaten

Gebeliklerinde preaklemsi yaşayan oldumu kızlar, ben ilk gebeliğimde 18/12 tansiyonla idrarda 586 değerde protein kaçağı ile kapıda bekleyen eşime bile haber veremeden çok acil doğuma alınmıştım. 2. Gebelikte de preaklemsi olma olasılığı var diye doktor aspirin kullanimini önerdi ama aspirinin düşüğe sebep olduğuyla ilgili çok fazla bilimsel yazı falanda okudum, kullanmaya cesaret edemedim.
Aspirin kullanan, yada daha önceki gebeliklerinde kullanmış olan var mı? Sizlerin de tecrübelerini merak ediyorum.

Ve Ebrar kizim üçüncü dogumum 2022 15 ocak 39+5 haftadayim yaş 23 yine gece yarısı hikayem çok hastaydim öksürük beni boğuyor ateş üşüme hepsi bir en son ne kadar oksurduysem nişane geldi gece 1 çok soğuk üstelik belki hasta olmam öyle hissetiriyirdu yine hasta halimle duşa girdim sürekli duşa girmemin sebebi açılmaya çok faydası olduğu için Sizede tavsiye ederim bunu bana ablam tavsiye etmişti.neyse devam edeyim bu arada saçımı islatmadim daha kötü olurum diye 2 de hastaneye gittim tabi yolda bi sancı tuttu ama nefes aldırmıyor resmen dizilerdeki gibi bağırıyorum arabada eşim panik yapıyor hastane çok yakın Allahtan 5 dk sürüyor evraklari bile zor imzaladim direk doğum pozisyonu aldığım gibi suyu patlattilar 10 cm dediler başladı doktor evden zor yetişti tabi 5 dk da geldi oda 15 dk falan sürdü dogum.gece 3 de doğdu

Benn mesela arada eser üyelik iptali yaparım, sonra dayanamayıp gerı gelırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…