2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ama çocuğum gece uykularinin iyi olup olmaması çocukla ilgili bence, oglumu hiç sallamadim ama gece uykusu hiç yoktu biz de dönüşümlü bakıyorduk geceleri, hiç uyumadan ise gittigimiz zamanlar oldu tam iki yasina kadar. Bu hamileliğimde hep olumlama yapıyorum, bu çok sakin, emen, iştahlı, güzel uyuyan bı bebek olacak diye

Teşekkür ederim

Hamur isini hiç yiyemiyorum zaten acı,salçalı ve ekşi şeylerde yemiyorum ama bugün dolma biber mahvetti beni
Evde varsa sade soda bizi rahatlatabilir , geçer insallah diyeyim, miden normalde de çok hassassa hamileyken de öyle oluyor

Evde varsa sade soda bizi rahatlatabilir , geçer insallah diyeyim, miden normalde de çok hassassa hamileyken de öyle oluyor
Suan soda yok malesef.Midem normalde hiç hassas değil ben gebelik dışında en acı biberleri günlük yerdim hiç sıkıntı olmuyor ama hamilelikte en ufak bisey sıkıntı yaratiyor

Bende öyle çok sallamadim açıkçası ama benimkinin derdi meme sevdasıydi, 1 bucuk yaşında şuan memeyi bıraktık hala tam düzene girmedi uykuları.. Bende hep dua ediyorum sağlıklı hayırlı kolay büyüyen bi evlat olsun diye

Kızlar merhaba 14. Haftayla ben de aranızdayım. Size bir sorum olacak bebek arabasında sık seyahat etmem gerekeceği için kabin boy bakıyorum. Elele baby nin kabin boy bebek arabası hoşuma gitti sırt kısmı tam yattığı için 6. Aya kadar pusetsiz de kullanım olur dediler ama karar veremedim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ben chicco gody plus alacağım gibi görünüyor, aşırı pimpirikli arkadaşım kullanıyor ben de onda gördüm sürüşünü çok sevdim. Tam detaylı soramadım ve araştıramadım mağazaya gidince detaylı soracağım, ama o arkadaşım kullanıyorsa mutlaka güzeldir

Evet o da beğendiklerim arasında. Onun aparatla uyumlu puseti de eklenebiliyormuş. Pusetsiz kullanılabilir mi emin olamadım. Pusetimiz var çünkü arkadaşımdan aldım. Uyumlu olmayacak büyük ihtimalle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…