2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
İyi günler herkese. Ben bugün Zeynep Kamile ikili taramaya randevuya gittim ama 4 gün geçmiş 14. haftadan sonra çekemediler sadece genel muayene oldum Doktor bana cinsiyet tahminini de söyledi. Muhtemelen erkekmiş. 17.haftada netleşir şimdi yanılma payı olabilir dedi.Önemli olan sağlığı tabi ki. Herhangi bir sorun görmedi. Kalbini dinletti. Öyle işte.. Hayırlısıyla gelsin inşallah..
Sizler nasılsınız? Nasıl gidiyor sizin gebelikleriniz ? Bebklerini görmeye giden oldu mu?

Eklentiler

• WIN_20230719_18_19_17_Pro.jpg
    WIN_20230719_18_19_17_Pro.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 55
Canım yoyko alan çok var görmüşsündür belki ayıcıklı tatlıl koltukları var alan arkadaşlarımda çok memnun tabiki be safe daha iyidir ama fiyat en az üç katı artıyor tercih senin artık :)
evet onları da görüyorum ama kullanıcı yorumu önemli . Ablamın prego mesela hiçç memnun değil

Yves rocher kullanıyorum canım hatta dur resim atayım😂 ben bu markanın şampuanını yüz nemlendiricisini ve göz altı kremini de kullanıyorum senelerdir çok memnunum ama gebelikte bitkisel oldugu halde yüzüme sürmeye korktum ve cildim aşırı kurudu sürsem mi sürmesem mi bilmiyorum cesaret edemiyorum 😂
Bunu gördüm ama Trendyol da hamilelere uygun değil demişler ondan tereddüt ettim. Cream co diye bir nemlendirici var pembe minnak kutulu. Nemlendirici onu almayı düşünüyorum

İyi günler herkese. Ben bugün Zeynep Kamile ikili taramaya randevuya gittim ama 4 gün geçmiş 14. haftadan sonra çekemediler sadece genel muayene oldum Doktor bana cinsiyet tahminini de söyledi. Muhtemelen erkekmiş. 17.haftada netleşir şimdi yanılma payı olabilir dedi.Önemli olan sağlığı tabi ki. Herhangi bir sorun görmedi. Kalbini dinletti. Öyle işte.. Hayırlısıyla gelsin inşallah..
Sizler nasılsınız? Nasıl gidiyor sizin gebelikleriniz ? Bebklerini görmeye giden oldu mu?
Gözün aydın, sağlıkla gelsin inşallah canım. Çok şükür iyi gidiyor. Ağustos başı benim kontrol inşallah 🌸 hepimizinki sağlıkla gelsin🙏🏻

Bunu gördüm ama Trendyol da hamilelere uygun değil demişler ondan tereddüt ettim. Cream co diye bir nemlendirici var pembe minnak kutulu. Nemlendirici onu almayı düşünüyorum
Ben hamilelikle ilgili bu markada olumsuz bir yoruma hiç denk gelmedim ama yinede incelerim :) birde şey önereceğim sana cosdna.com diye bir site var alacağın her ürünü orada aratıp içeriğine bakabilirsin güvenli mi zararlı mı anlarsın böylece. Kırmızı olanlar üründeki zararlı maddeler yeşil olanlar güvenli maddeler oluyor. Ben ruj bile alsam ordan bakıyorum

Ben hamilelikle ilgili bu markada olumsuz bir yoruma hiç denk gelmedim ama yinede incelerim :) birde şey önereceğim sana cosdna.com diye bir site var alacağın her ürünü orada aratıp içeriğine bakabilirsin güvenli mi zararlı mı anlarsın böylece. Kırmızı olanlar üründeki zararlı maddeler yeşil olanlar güvenli maddeler oluyor. Ben ruj bile alsam ordan bakıyorum
Ay canımsın çok teşekkür ettim 💕yarın dermatoloğa gidicem ona da sorcam. Bu yüzümdeki şeyler için kılcal damar çatlaması gibi şeyler yazmışlar. Gideyim hem bu kremleri de sorarım inşallah ilgili ve bilgili birine denk gelirim 😄

Ay canımsın çok teşekkür ettim 💕yarın dermatoloğa gidicem ona da sorcam. Bu yüzümdeki şeyler için kılcal damar çatlaması gibi şeyler yazmışlar. Gideyim hem bu kremleri de sorarım inşallah ilgili ve bilgili birine denk gelirim 😄
Bilgilerini bizimle de paylaş hepimiz nasiplenelim haha 😂😂😂 ya doktor tavsiyesi olmadan ben hiçbişeyi kullanamıyorum nasıl bir süreç buu hem çok heyecanlı hem bol panikli ☺️

Kızlar çatlak olusumu için konuşulmuştu bir ara ama kullanmaya başlayan var mı neler aldınız ikinci gebeliği olanlar neyi alalım sanki çatladı çatlayacak karnım 😂
genetik faktör önemli ben adını hatırlamıyorum ama en iyi çatlak kremi kullandım aylarca ama son ay çatır çatır çatladı göbeğim bu hamileliğümde eşime al dedim almadı zaten kreme rağmen çatlıyor dedi😂

Bundan almayı istiyorum ben, sallanması nasıl memnun kaldın mı
dediğüm gibi ben sallanmaya alışmasını istemediğim için çok kullanmadım ama güzeldi üç şekil beşiği eğik yada tam yatay pozisyona çevirebiliyorsun bide sekiz dokuz farklı melodi vardı ses ayarı falan sallanmada üç hızı vardı çok yavaş orta hızlı

Gözün aydın, sağlıkla gelsin inşallah canım. Çok şükür iyi gidiyor. Ağustos başı benim kontrol inşallah 🌸 hepimizinki sağlıkla gelsin🙏🏻
Teşekkür ederim AnlatilmazYasanir AnlatilmazYasanir herzaman hayırlısını diliyorum hepiniz için Ağustos'a bişiy kalmamış inşallah herşey yolunda gider canım, Allah razı olsun 🥰

Evet hamilelikte oluyor, güneş koruyucuyu ihmal etme, hamilelikten sonra genelde geçiyor, benlerde ve cillerde de artış oluyor bu dönemde. Benim yüzümde siyah bı ben çıkmıştı ama baya simsiyah oldu Abuzer kadayıf gibi, vatandaşlık alacaktık neredeyse ona 😁 doğumdan sonra gittim aldırdım. Lekeler benler çiller bazı hamileliklerde coşuyor
benimde hamilelikte baya yüzüm siyah ben doldu doktor doğumdan sonra geçer dedi ama hepsi duruyor

Kızlar ya bana fikir verin şimdi 2 kızım Bi oğlum var karnimdaki de oğlan a benziyor demişti tabi eğer oğlan olursa buda.cocuklarin ayrı odalarda artık uyutmayi düşünüyorum sizce katlı ranzami mantıklı bazali yatak mi
odaların büyüklüğüne göre değişir eğer odalar yetecek kadar büyükse bazalı ayrı yataklar alabilirsiniz çünkü mekanın ferah olması onların karekterine yansır dar alanda ruh daralır ama tabi çoğu çocuk odası küçük olduğu için mecburen katlı ranza alınıyor

benimde hamilelikte baya yüzüm siyah ben doldu doktor doğumdan sonra geçer dedi ama hepsi duruyor
Ben de geçmesini bekleyemedim gidip aldırdım, zor bı işlem değil, et beni olduğu için ameliyathane ortamında estetik cerraha aldırdım ben ama normal benler lazer ile medikal estetik uzmanları tarafından alınır.

odaların büyüklüğüne göre değişir eğer odalar yetecek kadar büyükse bazalı ayrı yataklar alabilirsiniz çünkü mekanın ferah olması onların karekterine yansır dar alanda ruh daralır ama tabi çoğu çocuk odası küçük olduğu için mecburen katlı ranza alınıyor
Evet canm evim küçük o yüzden büyük ihtimal katlı ranza düşünecem

dediğüm gibi ben sallanmaya alışmasını istemediğim için çok kullanmadım ama güzeldi üç şekil beşiği eğik yada tam yatay pozisyona çevirebiliyorsun bide sekiz dokuz farklı melodi vardı ses ayarı falan sallanmada üç hızı vardı çok yavaş orta hızlı
Anladım, hız ayarı olması güzel, ben de oğlumu sallamaya alistirmamistim o yüzden sallanan biseyler hiç almamıştım ama bunu doğar doğmaz her yerde koşulda gece gündüz sallicam hatta bı dakika sabit tutmicam hep sallansin uyurken bile 😄

Anladım, hız ayarı olması güzel, ben de oğlumu sallamaya alistirmamistim o yüzden sallanan biseyler hiç almamıştım ama bunu doğar doğmaz her yerde koşulda gece gündüz sallicam hatta bı dakika sabit tutmicam hep sallansin uyurken bile 😄
ama her yere taşınması sıkıntı olur bunun çünkü elektrikli olduğu için prize yakın koyman lazım zaten ev dışında biyere götürmek çok zor olur bimden normal bi anakucağı almıştım taşınması rahattı annemde yada kaynanamda uyumaya kaldığımda bazende öğle uykusunda başka yerdeysem kızım hiç zorluk yaşamıyordu huysuzlanmıyordu yatağı değişmediği için

ama her yere taşınması sıkıntı olur bunun çünkü elektrikli olduğu için prize yakın koyman lazım zaten ev dışında biyere götürmek çok zor olur bimden normal bi anakucağı almıştım taşınması rahattı annemde yada kaynanamda uyumaya kaldığımda bazende öğle uykusunda başka yerdeysem kızım hiç zorluk yaşamıyordu huysuzlanmıyordu yatağı değişmediği için
Otomatik sallanan haricinde bir de hareket ile sallanan uygun fiyatlı bı ana kucağı da almayı düşünüyorum. Oğlumdan bebek hamağı da var, park besigi de sallanan aldık mı tamamdir sallayıp durucam bu bebeği 😄

Uyurken sallanmak istemesi sıkıntı olmaz mi, benim kuzenimin oğlu çok alışmış sallanmaya ve dönüşümlü bakıyorlar geceleri çok zor oluyormus

X