2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar saat 5 gibi uykudan şiddetli bacak krampıyla uyandım bir çığlık attım eşimin yüreğine inecekti çok kötüydü ya ara ara eskiden de kramp girerdi bacağıma ama bu sefer aşırı ağrılı oldu ayağa kalkamadım üzerine basamadım bir iki dakika. Bu neyden kaynaklanıyor magnezyum eksikliğinden mi acaba bilgisi olan var mı. Doktoruma gidince bi vitamin daha vermesini isteyeceğim bu ara muz yememiştim ondan mı oldu diye düşünüyorum hala sızlıyo alt bacağım

Kızlar selam. Dün sabahtan beri karnım ağrıyor ya. Randevum da haftaya pazartesi. Ne yapacağımı bilmiyorum. İşe de gitmem lazım ((

Kızlar selam. Dün sabahtan beri karnım ağrıyor ya. Randevum da haftaya pazartesi. Ne yapacağımı bilmiyorum. İşe de gitmem lazım ((
Benim de bu sabah ağrım var ama adet agrisi gibi de değil, gaz ağrısı da değil, hareket ederken oluyor, bı de karnımın alt tarafında baskı hissi gibi. Seninki nasıl bı ağrı

Benim de bu sabah ağrım var ama adet agrisi gibi de değil, gaz ağrısı da değil, hareket ederken oluyor, bı de karnımın alt tarafında baskı hissi gibi. Seninki nasıl bı ağrı
Alta doğru ağrı dün göbek deliğime kadar ağrıyordu. Özellikle yürürken alta doğru ağrı var ((

Kızlar saat 5 gibi uykudan şiddetli bacak krampıyla uyandım bir çığlık attım eşimin yüreğine inecekti çok kötüydü ya ara ara eskiden de kramp girerdi bacağıma ama bu sefer aşırı ağrılı oldu ayağa kalkamadım üzerine basamadım bir iki dakika. Bu neyden kaynaklanıyor magnezyum eksikliğinden mi acaba bilgisi olan var mı. Doktoruma gidince bi vitamin daha vermesini isteyeceğim bu ara muz yememiştim ondan mı oldu diye düşünüyorum hala sızlıyo alt bacağım
Bende ara ara yaşıyorum özellikle sol taraftan bazen eklem yerinden bazen alt baldirdan

Alta doğru ağrı dün göbek deliğime kadar ağrıyordu. Özellikle yürürken alta doğru ağrı var ((
Benim de ozellikle yürürken ve hareket ederken oluyor. Normalde rahim buyudukce bu ağrılar olacak ama kaçıncı haftalardan sonra başlamıştı unuttum ben. Sanki bu haftalarda daha hiç bişey hissetmiyordum ben.

Geçmiş olsun 🙏 evet magnezyum takviyesi veriyor doktor hemen.

Canım hastaneue git rapor al gitme işe acile git orda bi bakarlar duruma göre belki kadın doğuma gidersin belki sadece yat dinlen derler ama işe gitme bence

Günaydın kızlar🌞
Hepsıburada premıum uyelere cok guzel ındırımler var, bodyler cok uyguna gelıyor bi bakın istersenız, bu hesapta vok guzel ındırımler paylasılıyor, kıyafetler, oyuncaklar, arabalar, yataklar, takıp edebılırsınız🥰

Çok amin inşallah canım. Benim de en basit şekilde anlatmak istediğim; Babamla beraber 5 erkekler, tek 1 halam var. Halam 100 soruyorsa erkekler 5 soruyor babanemi. Büyükbabam yok konusu açılsa babam bizim de gideceğimiz yer der geçer halam ilk gün ki gibi oturur ağlar.

Ve anam kırmızı çizgim diyeni de hiç anlamıyorum. Her şeyin bir ortası olması lazım ikisini de idare etmek lazım. Tabi başta o duruma hiç gelmemek lazım. Anneyi sevmek saymak ayrı anacıl olmak çok ayrı. Hiç de ana kuzusu insanları sevmem 😂
Olay biz kadınlara düşüyor canım benim. Erkek anneleri oğullarını düzgün yetiştirirse herkese faydalı insanlar oluyorşar ama yetiştiremezseyi biliyoruz zaten malesef güzel ülkemde örneği çok..

Muhtemelen magnezyumdandır. Benim bacaklarıma da çok kramp giriyor ama ikisinden de geçen sene ameliyat olduğum için heralde normaldir diyorum cumartesi sorcam ben de

Magnezyum kullansan iyi olur canım doktoru beklemene gerek yok hemen başla bence ama dikkat et magnezyum oksit olmasın. Sitrat, bisglisinat, malat gibi kaliteli formlarını kullanabilirsin

Kabızlık var maalesef. Ondan mıdır
Ya bende kabizlik yok tam tersi
Benimde 2 3 gundur sag kasigim agirlikli olmak uzere agri oluyor
Bazen igne batmasi gibi
Bazen karin agrisi gibi
10 dklik agrilar sonra geciyor ama beni de tedirgin ediyor agrilar
En son 6.haftada bitmisti agrilarim
Gebeligi ogrenmeden 10 gun once baslamis 6.haftaya kadar agri yasamistim
Kontrole de agustosun 5i gibi gidicem daha var baya

X