2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sirke ve arap sabunu benım vazgecılmezlerım
Koltuklarim açık renk, oğlum hamileliğimde saltanatını ilan etti evde, bej koltuklar şuan desenli kahve görünüyor. Çikolata dondurma bilimum leke hakim. Arap sabunun lekeler üzerinde etkili olduğunu aslında duymuştum, ama sen soyleyince aklima geldi, gerçekten çok teşekkür ederim yarın Arap sabunu siparis edeyim eşime

Tabiki öyle canım, ben olumlu olumsuz her şeyi de okuyorum pek etkilenmiyorum. Her doğum kendine münhasırdır onun bilincindeyim. Amin inşallah

Ben bırakamıyorum ya. İçtiğim halde akşam etkisi azalınca öğürüyorum afedersin. Kız kardeşim 6. Aya kadar içti işte kaldıktan sonra bıraktı içmeyi

Arap sabunu koltuklarda ahsap uzerınde cok ıyj ama parke falan sılmeyın matlastırıyor, parkeler sırke ıle guzel oluyor
Bır de beyaz sabun rendesı koltuklarda ıyı oluyor temzılıkcı ablamız oyle de sılıyor bazen

Ben bırakamıyorum ya. İçtiğim halde akşam etkisi azalınca öğürüyorum afedersin. Kız kardeşim 6. Aya kadar içti işte kaldıktan sonra bıraktı içmeyi
İyi olmadığın sürece de bırakma canım, ben de 2 gündür hiçbir şey yiyemedim bebeğe çok üzüldüm. İçmeye devam edeceğim. Zaten zararlı olsa en baştan kullanmayız

Yaa öyle mi, iyi midir acaba doktorlar ebeler falan hiç doğum yapan biri oldu mu canım yakınından? Memnun kalan olmuş mu yani
Var canım ben yaptım benden sonra iki arkadaşım daha yaptı, ben memnun kaldığım için onlar da benim doktorumu tercih etti ve cerrahpasada dogurdular. Benim doktor ünlülerin de dogumlarini yaptiriyor mesela bergüzar korelin son iki doğumunu da o yaptırdı acıbademde, ama isteyeni cerrahpasada da doğurtuyor. Bana oğlumda şunu demişti, özel hastanede çok iyi otelcilik hizmeti alırsın a burada turkiyenin en iyi sağlık hizmetini alırsin demişti. Gerçekten de öyle Türkiye'nin en iyi doktorları oradan yetisiyor. Sabaha kadar saat basi asistan doktorlar kontrole gelmişti beni. Saatlik raporlari hocalara sunmazlarsa sabahına azarı yerler çünkü :) ben bu bebeğimi de yine cerrahpasada dogurmayi düşünüyorum, acıbadem vs çok tuzlu çünkü.

Beyaz sabunu da deneyim, direk leke cikarici şart dedim ama ona da cesaret edemedim hamileyken

Ayy çok sevindim yazdıklarına, o zaman gerçekten düşünebilirim orayı. Peki bana önerebileceğin doktor veya doktorlar var mı? Muayene ücreti önemli değil ya doğum ücretsizse, bir de şey sorucam, doğumdan sonra eşleri odaya alıyorlar mı acaba. Çünkü oğlumu kayınvalideme bırakmayı düşünüyorum. Doğumda da eşim olur muhtemelen yanımda

Ben sadece kendi doktoruma gittim kadın doğum olarak, diğer hocalara muayene olmadım, hatta geçen buradan uyguna prof.a ayrıntılı ultrason çektirmek isteseniz Ali benian dan randevu alabilirsiniz yazmıştım. Ama ali benian a ben hiç muayene olmadım kişiliği nasildir bilmiyorum ben kendi doktoruma kefil oldum yakin arkadaşlarıma sadece. Ama cerrahpasanin randevu sayfasina girip oradan doktorların isimlerine ve yanındaki dosyaya tıklayıp hangi alanlarda hizmet verdiklerine bakabilirsin. orada yaziyor mesela detaylı ultrason yapmıyor ya da yapıyor şeklinde. Bazıları gebe takibi almıyor onlara dikkat ederek randevu oluşturabilirsin

Çok teşekkür ederim, detaylı için yazdıklarını okumuştum o gün. Girip baktım hatta randevu nasıl alınıyor diye, doktor isimlerini bulamadım ama görünmüyordu. Zaten haftalık açılıyormuş sanırım randevular. İnşallah detaylı zamanı seni bu konu hakkında biraz rahatsız edebilirim canım bilgi almak için

Yazmayı unutmuşum, eşleri odaya alıyorlar hatta sulaleyi alıyorlar:) ben annemle kardeşimi istemiştim yanımda ikisi birden kaldılar iki gece yanımda, ama eşleri ile kalan hastalar da vardı, odalar özel tek kisilik zaten.

Öğretim üyesi olan kısmı seçeceksin

Yaa süpermiş o zaman, eşimi ikna edebilirsem inşallah oraya gitmeyi düşünüyorum şuan. Doğum yetişemem diye korkuyor o da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…