2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hayırdır, önemli bir şey yok inşallah? hiçbir fikrim yok canım bu konuda
Dünden beri düşmeyen ateşi var, kafayı yicem artık. Hala yanıyor cayır cayır her yeri. Serum falan iyi gelmişti ama yine başladı, röntgen konusunu da doktoruma sorayım en iyisi, öyle bi çaresizlik ki mecburen girmek zorundasın yani. Bebişler çocuklar hasta olmasın ya

Geçmiş olsun bir an önce antibiyotik tedavisi ile düzelir enfeksiyon umarım. Benim de ara ara kasık ağrım oluyor, haftaya kontrole gittiğimde söyleyim doktoruma.
evet takipçisi olun mutlaka umarım bebeklerimiz kötü etkilenmez antibiyotiği bitirdim 2 gün sonra kontrol var bakalım merak ediyorum. İdrar testini de 1 hafta sonra tekrarlamam gerekmiş.

Geçmiş oksun canım umarım tez vakit iyileşir. Annem de bqna hamileyken yanşışlıkla qblqm içim röntgene girmiş hemen geri çıkarmışlar çok şükür iyiyim ben. Kötüyü düşünme bir şey olmaz inşallah

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun bir an önce iyileşir umarım

Bence birşey olmamıştır cok aşırı riskli olsaydi zaten o sekilde bile girmenize izin vermezlerdi diye düşünüyorum. Tomografi cektirmemissiniz sonucta rontgende o kadar aşırı bir radyasyon olacağını sanmiyorum moralinizi bozmayin hicbisey olmaz Allah'ın izniyle

Canım naptın ne dediler bi sıkıntı yoktur inşallah

Herkese günaydınnnn...
T turuncuportakall ve zeynepsii çok geçmiş olsun. Allah hayırlı şifalar versin inş Son durumunuz nedir?

Teşekkür ederim elle muayene yaptı. Röntgen çekemeyiz dedi. Kırık ya da çatlak olsa anlardım ama dedi. Ciddi bir yırtık gibi duruyor işe gitme kalkmadan dinlen dedi . Sardı, Krem verdi bide ama internetten baktım hamilelik döneminde bebeğin dolaşımını çok etkiliyormuş almadım ben de oyüzden . Pazartesiyi bekleyip ortopediye giderim diye düşünüyorum ama inşallah geçer. Şişlik yok ama morarmış üst kısmı ayağımın. Basarken canım gidiyor

Onunla alakası oluyor muuu Benim ilk çocuğum olacak hayırlısıyla, Allah çocuklarınıza sağlıklı ve mutlu bir ömür nasip etsin
Canım hepsi üst üste olunca oluyor öyle hani vücudun kendini toplamadan tekrar hamile kaldığın düşün

Geçmiş olsun canim dikkat et kendine inşallah en kısa sürede iyileşirsin

Cok gecmis olsun canım inşallah pazartesiye kadar gecer gecmezse de rapor iste bi on gün falan yatip dinlensen yere basmasan düzelir bence muhtemelen kırık yoktur olsa şişerdi çünkü

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun bir an önce iyileşir umarım

Herkese günaydınnnn...
T turuncuportakall ve zeynepsii çok geçmiş olsun. Allah hayırlı şifalar versin inş Son durumunuz nedir?
Çok sağolun kızlar, düzenli ateş düşürücü veriyorum şuan. Doktor tahliller temiz diyor ee bu çocuk niye sürekli ateşleniyor o zaman? Bana kan değerleri normal gelmedi, beni bulur hep böyle doktorlar. Bugün başka bir doktora götürmeyi düşünüyoruz. SeptembeRose içim rahatladı bi nebze canım çok sağol

Son regl tarihin
Yaşın
Tahmini doğum yapacagin tarihi
Yaşadığın şehir
Kalp atışı Kaçıncı haftada duyduysan
Keseyi aynı şekilde
Kacinci çocuk
Ve belli ise cinsiyeti
Bunları yaz eklerim canim
Regli tarihi 7 nisan
30 yaşımdayım
10 ocak doğum yapacagım tarih
Bursa
Kalp atışı 7+0
Kese 5+1
3. Çocuk
Cinsiyeti belli değil

Ayağını sağlam biseyle sabitle atel gibi. Kırık olmasa da o bölge hassaslasti nihayetinde. Bir de her fırsatta ayağını kalp hizasından yukarı kaldır, morarmasın daha fazla. Bununla geçmiş gitmiş olsun beterinden korusun Allah

El ayak ağız salgını var daha öncesinde geçirdi mi 6. Hastalık ya da el ayak. Tahlillerde belli olmuyor öncesinde, ilk üç gün yüksek ateş sonra döküntüler başlıyor. 6. Hastalık gecirdiyse bağışıklığı vardır ama el ayak tekrarlıyor. Oğlum 8 aylıkken bı de 22 aylıkken gecirmisti, 8 aylıkken anne sütü aldığı için hafif atlattı ama diğeri zordu. Influenza da çok dirençli ateş halsizlik bı de kusma yapıyor çocuklarda

Ben sahsen haplarin bi dayatma oldugunu dusunuyorum
Herseyi dogadan karsilasak ilac sirketleri ne yiyecek kafasindalar
Bence gayet de dogal beslenerek olusabilir ama kolayina kaciyoruz
Ben b12 demir kullandim artmadi ama kan yapici seyler tuketerek degerlerimi yukselttim mesela
Doktor bile sasirdi

Cok gecmis olsun canım inşallah pazartesiye kadar gecer gecmezse de rapor iste bi on gün falan yatip dinlensen yere basmasan düzelir bence muhtemelen kırık yoktur olsa şişerdi çünkü
Teşekkür ederim İnşallah yoktur kırık zaten tatildeyim ben okullar kapalı olduğu için evdeyim ama yine de evde bile yürüyememek çok kötü

Bandajla hastanede sardılar ben de onu tutuyorum şimdi amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…