Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kadın dedim diye mi üslubum kötü geldi ne demeliydim bayan mı
Kadın dediğiniz için değil bu kadın dediğiniz için kötü geldi. Belki o an o şekilde düşünüp yazmamış olabilirsiniz ama ben sizin hakkınızda başka bir üyeye bu kadın ile başlayan olumsuz cümle kursam hoş olmaz diye düşünüyorum. Belki o şekilde düşünmeden yazdınız bende fevri davranmış olabilirim 🌸 Hepimiz hassas dönemlerdeyiz yanlış anlaşılmalar da olabilir

Kadın dediğiniz için değil bu kadın dediğiniz için kötü geldi. Belki o an o şekilde düşünüp yazmamış olabilirsiniz ama ben sizin hakkınızda başka bir üyeye bu kadın ile başlayan olumsuz cümle kursam hoş olmaz diye düşünüyorum. Belki o şekilde düşünmeden yazdınız bende fevri davranmış olabilirim 🌸 Hepimiz hassas dönemlerdeyiz yanlış anlaşılmalar da olabilir
Kalbini kırdığım olduysa özür dilerim o zaman burda hepimizin birbirine hakkı geçiyor hepimiz birbirimize danışıyoruz yardımcı olmaya çalışıyoruz 🤝🏻

Sanirim bunu bana yazmissiniz aynen ben de buna sasirdim ama doktor görebiliyormus biz goremiyormusuz o söyledi. sanirim yurt disi firmasi oldugundan böyle bi uygulamari varmis 🙄
Hııı anladım, sonuçlar kişiye söylenmiyor,o açıdan görülmedi. Şimdi tamam. Ama ilginç, Türkiye'de gebeliğin yasal sonlandırılma sınırı 10 hafta, 11.hafta aldırmak mümkün değil. Doktora bunu sordum, özellikle Doğu'da illegal cinsiyet kaynaklı aldırma olduğu için direkt kişiye söylenmediğini söyledi.

Anlamiyomu kimse peki neden söylemedin diye sonra problem olmazmi 😄
Anlamiyolar zayif oldugum icin ustume hep bol seyler giyiyorum🎉

Ya 16-17.haftayi bekliyim dedim bu ayin sonuna dogru soylicem gibi, daha yeni 14.haftaya girdim erkenden soylemiyim dedim sorun olmaz umarim mudurum burda degil baska bi ulkede🥰

Anlamiyolar zayif oldugum icin ustume hep bol seyler giyiyorum🎉

Ya 16-17.haftayi bekliyim dedim bu ayin sonuna dogru soylicem gibi, daha yeni 14.haftaya girdim erkenden soylemiyim dedim sorun olmaz umarim mudurum burda degil baska bi ulkede🥰
aaay iyi valla bazı işyerleri gebeliğe karşı yada saklayinca bozuluyor bakalım seninkiler ne tepki vericek 🤣

Kızlar hayırlı akşamlar, bu saatte canınız çekmesin inşallah ama ekmek arası peyniri tostta ısıtıp yemek.. Sanki et yiyormuşum gibi lezzetli geliyor bana. Yani üç öğün ekmek arası peynir, çökelek yiyebilirim 🙈 cumartesi günü doktor kontrolümüz var ikili test için ölçüm yapacak doktorum. Hayırlı haberler alalım inşallah

Hayırlı akşamlar kızlar grubu okuyorum ama yazmıyorum pek. Çok stresli geçiyor hamileligim. Söylemiştim kanamam olmuştu geçmişti. Tekrar oldu yine hastaneye gittik hersey yolunda dedi. Çok tedirginim sürekli kendimi kontrol etmekten yoruldum. Bulantilar devam ediyor onunda etkisi var böyle kendime gelemedim Bi türlü. Yarın kontrol günü inşallah hersey yolundadır. Sürekli yatmak çok zorluyor. Sağlıkla bu süreci atlatırız umarım. Yeter ki bebekler sağlıklı olsun. İnşallah zamanla streste biter.

Hayırlı akşamlar kızlar grubu okuyorum ama yazmıyorum pek. Çok stresli geçiyor hamileligim. Söylemiştim kanamam olmuştu geçmişti. Tekrar oldu yine hastaneye gittik hersey yolunda dedi. Çok tedirginim sürekli kendimi kontrol etmekten yoruldum. Bulantilar devam ediyor onunda etkisi var böyle kendime gelemedim Bi türlü. Yarın kontrol günü inşallah hersey yolundadır. Sürekli yatmak çok zorluyor. Sağlıkla bu süreci atlatırız umarım. Yeter ki bebekler sağlıklı olsun. İnşallah zamanla streste biter.
Geçmiş olsun, kızlar hepinize duacıyım biz burada her şeyi ama her şeyi konuşarak bebeklerimize daha iyi anneler olmaya çalışıyoruz, buraya üye olmak bile bebeklerimizi düşünüyoruz demek, bilinçli olduğumuz için bile büyük bi teşekkürü hak ediyoruz bence, böyle sağlıksal durumları gördükçe inanın içten üzülüyor ve dua ediyorum.

X