Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İçiyorum yine aynı her şeyi denedim yine aynı her verdiğim tahlilde enfeksiyon çıkıyor geçen hafta kültür ver dedi öyle bir grip oldum çatağa kalkamadım kültür de veremedim bir hafta geçti resmen yarın vercem anca toparlandım hamilelik ağrılarıyla karıştırdım gripmişim meğerse ne boğazımda nir şey vardı ne burnumda 🤣

Nerden bileceksin ki canım maalesef evet gidiyoruz direk yazıyor doktor doğuma kadar kullanan varmış regenesisi geldi bizi yordu :) Bebek bizden aldığı için depoları bizim bir şekilde doldurmamız gerekiyor ama işte yetmiyor ki herhalde vitaminlerle destekleniyor onlar dışında ben bir de corasprin cereyan alerji ilacı ve nerdeyse her hafta idrar yolu için ilaç kullandım 🤦🏻‍♀️
O ilaçlarda yormuş demek ki canım seni. Canım valla ben artık hiç bişey icmeyecegim gerçekten çok korktum çünkü. İdrar enfeksiyonu gebelikte normalmiş hep olurmuş canım kültür temiz çıkarsa bence dert etme. Çünkü bende de idrar verdiğim de çıkıyor. Hatta protein kaçağı ve lökosit İlla ki çıkıyor ama tehlikeli derecede değil. O yüzden sende içini ferah tut.

Nerden bileceksin ki canım maalesef evet gidiyoruz direk yazıyor doktor doğuma kadar kullanan varmış regenesisi geldi bizi yordu :) Bebek bizden aldığı için depoları bizim bir şekilde doldurmamız gerekiyor ama işte yetmiyor ki herhalde vitaminlerle destekleniyor onlar dışında ben bir de corasprin cereyan alerji ilacı ve nerdeyse her hafta idrar yolu için ilaç kullandım 🤦🏻‍♀️
He bide sorma banada doğuma kadar kullancan demişti bu Regenesisi 😂

Merak etme hamilelikte yükseliyormuş kullandığımız ilaçlardan dolayı ben de İlk baş çok korktum kötü şeyler falan okudum hatta ama çok şükür düştü şu an başka vitaminlere geçtik yine takip ettireceğim ne olur ne olmaz
Evet öylede olabiliyormuş şuan araştırılıyor canım. Çok teşekkür ederim,içim ferahlıyor birazda olsa sizden de duyunca 🙏

O ilaçlarda yormuş demek ki canım seni. Canım valla ben artık hiç bişey icmeyecegim gerçekten çok korktum çünkü. İdrar enfeksiyonu gebelikte normalmiş hep olurmuş canım kültür temiz çıkarsa bence dert etme. Çünkü bende de idrar verdiğim de çıkıyor. Hatta protein kaçağı ve lökosit İlla ki çıkıyor ama tehlikeli derecede değil. O yüzden sende içini ferah tut.
Sağol canım yarın vereceğim tekrardan kültür ama sürekli doktorun ilaç vermesinden dolayı rahatsızım bende gerçi dikkat ederek veriyor durumu bildiği için ama bakalım merak etme sende ilacı bırakınca düşer en fazla 1 aya 🌸

Kızlar burda pipi gorüyor musunuz. Doktor erkek dedi bir de bunu verdi ben goruyorum ama o gordugum sey pipi mi acaba😅
IMG-20241001-WA0027.jpeg

Kızlar ben kasık ve vajina ağrısı yaşıyorum. Az önce ayağa kalktım kramp falan gibi bi ağrı oldu canımı acıtacak kadar hem kasıklarda hem vajinada sonrası sanki altıma yapıyormusım gibi sıcaklık hissettim. İç çamaşırıma pecete koyuyorum baktım ıslanmıs ama şeffaf bi akıntıydı. Yine de korktum
Kaç haftaliksiniz doktorunuza danışın isterseniz iki gündür kasıklarım ağrıyordu bugün agrimiyo mesela akintida fitil kaynaklı oluyor

Güzel pissin şöyle palamut hamsi istavrit yenir cipra levrek bı arkadaşim yasak dedi bilemiyorum dip baligiymis sanırım pek bilgim yok ama
Arkadaşın kulaktan dolma duymuş bence canm yınede şüpheye düşüp baktım öyle bişey yok.bildiğimiz guvendıgımız balıkcıdan rahatlıkla alıp haftada bır tuketebılecegımız balıklar arasında levrek ve çipura.

Eklentiler

• IMG_5372.png
    IMG_5372.png
    83,1 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_5371.jpeg
    IMG_5371.jpeg
    109,4 KB · Görüntüleme: 12
Arkadaşon kulaktan dolma duymuş bence canm yınede şüpheye düşüp baktım öyle bişey yok.bildiğimiz guvendıgımız balıkcıdan rahatlıkla alıp haftada bır tuketebılecegımız balıklar arasında levrek ve çipura.
Galiba cipra dip balığı googleden baktım bende levrek değilmiş diğer hamsi istavrit palamut somon öneriliyor zaten 🤗

Bence videoları gösterip bir sor çünkü günlük aktiveteler bundan zor 😅 Direkmkas gruplarına ayrı ayrı çalıştığın için iyi hissettiriyo sadece, aaah aah nerde benim ağırlıklarım 🤣
Ha ha o ağırlıklarr çook özledim vallah haha
Çok teşekkür ederim canım benim 🌸 Sorma canım aslında doktor ne verdiyse onu içtim. Demir ve Multivitamin bide magnezyum ama o bile yormuş. Sizlerde dikkat edin lütfen arada baktırın kan verip 🙁
Ben de sadece d vitamini ve magnezyum kullanıyorum. Magnezyuma da yeni başladım canım

Sağol canım yarın vereceğim tekrardan kültür ama sürekli doktorun ilaç vermesinden dolayı rahatsızım bende gerçi dikkat ederek veriyor durumu bildiği için ama bakalım merak etme sende ilacı bırakınca düşer en fazla 1 aya 🌸
Canım haber ver mutlaka kültür sonucunu. Temiz çıkarsa tekrardan konuş bakalım belki ilaca gerek kalmaz. Bakalım düşecek mi şu anlık bıraktım

Aynen bana da öyle evde açılmamış iki kutu bar 🤦🏻‍♀️🤣 bu arada imom bana sıkıntı yapmadı geçen hafta tahlil yaptım normal gidiyor şuan
Benimde B12 düşmüş muhtemelen verir dime bana yine 🤦‍♀️ 190olmuş
Bende de açılmamış kutu demir ilacı var özelden aldım bide devletin karşıladığı değil 🤦‍♀️😂 patladı kaldı elimde

X