2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Marketten normal yoğurt almıştım ekşimsi tadı vardı tarihi geçmediği için yedim bende birşey olmadı sanada birşey olmaz merak etme

Mustelanın bebekler için nemlendirici yüz kremi var.Bebekler için üretildiği için içeriği daha iyidir sanırım onu mu alsam diye düşünüyorum ben de.
Benim cildim yağlı o yüzden nemlendirici kullanmıyorum ama ben de mustela ya da trukids in ürünleri olabilir dicektim, trukids in bebekler için organik losyonu filan işe yarar belki nemledirmede

Kızlar ikili tarama testimin sonuçları e nabızıma düşmüş. Hiç anlamıyorum doktorumda izinde size zahmet anlayan bakabilir mi

Papp-A 0.92
Fb-hCG 47.30
Merhaba ben pek anlamam da. Kaç günde çıktı ve e nabızın hangi bölümünden bakabiliyoruz? Tşk ederim.

Kızlar ya ayak bileğim çok kötü burkuldu ve çok ağrım var. Hemen buz koyduk şişlik yok ama ağrı çok fazla. Röntgen çektirmek de zararlı diye biliyorum hamilelikte doktoruma yazıp acile gitsem mi bilemedim

Merhaba ben pek anlamam da. Kaç günde çıktı ve e nabızın hangi bölümünden bakabiliyoruz? Tşk ederim.
Merhaba, 4. Günümdü bugün çıktığını gördüm. Sonuçlar erken çıkıyor ama hastanenin dönmesi uzun sürüyor. E nabızda sonucu görüp direkt doktora yazdım ben. Tahlillerim kısmında gözüküyor

Geçmiş olsun canım. Ben mr a girmiştim, doktor bana röntgen sıkıntı ama hamileler mra girebiliyor demişti. Yinede doktora danış çok geçmiş olsun

Ah çok geçmiş olsun, röntgen cekemezler ama bağlarda zedelenme var mı diye mr çekebilirler. Umarım kırık yoktur.

Gecmis olsun canim bi git baksinlar istersen rontgensiz elle bakarakta anliyolardir belki yada mr cekilebilir onda radyasyon olmadığı icin

Arkadaşlar ben dışarda kebap yedim ama içi sanki hafif pembe gibiydi sonra içim rahat etmedi eve gelince hepsini kustum bişey olur mu ya

Arkadaşlar ben dışarda kebap yedim ama içi sanki hafif pembe gibiydi sonra içim rahat etmedi eve gelince hepsini kustum bişey olur mu ya
Ben hamileligimin ilk iki ayinda hic yemek yapamadığım icin abartmıyorum her gun disardan yedim mecbur kaldim daha dogrusu. Bir defasında bir kaç gün süren ishal olmustum onun haricinde bir sıkıntı olmadi korkma bisey olmamıştır

Bende bugün salam ve sosisi iyice kızarttım öyle yedim. Canım okadar çok istiyordu ki. İştahımda aşırı kapalı olunca sevdiğim şeyleri yemeğe çalışıyorum. Umarım birşey olmaz

Ayy inşallah ya zaten fırına girince ölmüştür bakteri falan dışı neredeyse kapkaraydı 70 derecede ölüyor zaten parazitler . İçi pembemsiydi eşim baharattan öyledir falan dedi ama yok bildiğin pespembeydi. Eve geldim kustum ama illa ki kalmıştır midemde canım sıkıldı Ahh annelik

İçin rahat olsun toxoplazma öyle kolay bulaşan bı virüs değil yani her şeyde bulunmuyor. Tabi ki tedbirli olmak lazım ama öyle grip virüsü gibi her an bulaşabilecek bişey değil. Ben 36 yaşındayım bu yaşıma kadar toxoplazma ile karşılaşmamışım mesela antikorlarim negatif çıkıyor. Yine de büyük konusmamak lazım dikkatli olmaya çalışıyorum tabi ki ama ilk hamileligimdeki kadar evham yapmiyorum. Umarim sorunsuz bı şekilde tamamlariz 9 ayı. Çok içine dert olacaksa bir hafta sonra toxoplazma testi yaptır, içini rahatlat, kendini ve bebeği stresten uzak tutmuş olursun

Bende bugün salam ve sosisi iyice kızarttım öyle yedim. Canım okadar çok istiyordu ki. İştahımda aşırı kapalı olunca sevdiğim şeyleri yemeğe çalışıyorum. Umarım birşey olmaz
Arada bir yerseniz birşey olmaz sonuçta hergun yenen seyler degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…