Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlarr ofiste calisanlar, kuyruk sokumlariniz agriyor mu cok oturunca? Kalkip hareket ediyorum ama nafile yani ozellikle eve gelince koltuga oturamiyorum resmen

Kizlarr ofiste calisanlar, kuyruk sokumlariniz agriyor mu cok oturunca? Kalkip hareket ediyorum ama nafile yani ozellikle eve gelince koltuga oturamiyorum resmen
Ben ofiste çalışmıyorum ama bugün hep bilgisayar başındaydım belim o kadar ağrıdı ki 🥲 yastıklar bence çok güzel ve mantıklı hamile olmadan da kullanan çok fazla

Istahiniz acildi mi kizlar? 14+0 dan bildiriyorum hic acilmadi, hatta normalden daha az yiyorum gibi. Sadece canim nutella cekiyor kokusu bile burnumda, siparis verdik yarin gelince ekmege surup yicem peynirle sanirim onun hayaliyleyim :anneadayı:

kan yenilenmesine göre cinsiyet hesaplanıyormuş yeni öğrendim bana çin takviminden daha mantıklı geldi şuan :KK70:
bir site var orası yapıyor hesaplamayı mucize anne diye

kan yenilenmesine göre cinsiyet hesaplanıyormuş yeni öğrendim bana çin takviminden daha mantıklı geldi şuan :KK70:
bir site var orası yapıyor hesaplamayı mucize anne diye
ben o hesaplamayi Mart grubunda gordum ama sacma geldi biraz acikcasi ama eglence diye denenebilir, bir de benim cin takvimim de tutmamisti bu arada erkek gosteriyoduu :anneadayı:

Kizlar benim fetal dna cikmis boyle yaziyor, ne şimdi bu. Cinsiyeti belirleyemedik denmis. Bilen var mi bu durumu

Eklentiler

• 1000028917.jpg
    1000028917.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 22
Kizlar benim fetal dna cikmis boyle yaziyor, ne şimdi bu. Cinsiyeti belirleyemedik denmis. Bilen var mi bu durumu
Sonuç için doktorunuz aramadı mi benim Türkçeydi Türk firması herşey negatifti sağdaki oran kanda bulan DNA oranı ama diğerini anlamadım solda düşük risk diyor

Selam kıızlaarr, ben halsizlikten pek giremiyorum tlfnu bile elime almak zor geliyor bazen 😩
Henüz 9.haftamdayım mide bulantılarım sabah değil akşam pik yapıyor tiksinmemde arar devam ediyor 🥹
Sizde durumlar nasıl?🌸

Çoğu kişinin bebişinin cinsiyeti kız sanırım😍 Nisan ayı, kız annelerinin ayı gibi görünüyor❤️Darısı bana inşallah🫢🙏🏻

Ben şuanlık fetal dna düşünmüyorum doktorumlada konuşmadık, ikili test sonrası doktorum önerirse yaptıracağım

X