2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Canım sana da çok geçmiş olsun

Bana gyno ferro sanol yazıyor kötü tadi falan
Bana da gyno ferro sanol yazdı doktorum öncekinde de onu kullanmıştım ama tablet formunu yaziyor, likit formu hayatta icemem ben zaten bı kere koklamistim kardeşimden kan gibi, vampir misin kizim sen dedim benim demir hapiyla ilgili en büyük sorunum kabızlık yapması. Oceanin demir takviyesi var, eğer Ferro sanol yine kabızlık yaparsa onu sorucam doktoruma. Ferro sanolu hiç sevmiyorum

aynen bende hiç sevmiyorum ya

Ferro sanol çok kötü bir hap ya, bende de küçüklüğümden beri hep kansızlık vardı yıllardır kan hapları kullanırım. En mideme ve bağırsakşarıma dokunmayan oroferon

Benım kedım var 2bucuk yıldır bızımle, asıları tam, oncesınde de yayla evımızde kedılerımız var, sokak kedısı, sureklı dokınurudum severdım, fakat buna ragmen bulasmamıs bana da, ellerımızı sureklı yıkadıgımız surece sorun olmuyor bence, o yuzden sebzelerıı yesıllıklerı her ıhtımale karsı ıyıce yıkıyoruz, bır de sokak kedılerı çişlerini muhakkak gömerler, ev kedılerının mecbur kumunu temızliyoruz, zorda kalmadıkca temızlemıyorum zaten, eaım halledıyor, mebur kalırsam da mutlaka eldıven ıle

Ferro sanol çok kötü bir hap ya, bende de küçüklüğümden beri hep kansızlık vardı yıllardır kan hapları kullanırım. En mideme ve bağırsakşarıma dokunmayan oroferon
Peki Ferro sanola alternatif başka bir demir takviyesi bulabildin mi. Ben normal zamanda hiç demir takviyesi kullanmadım ama hamileliklerimde ihtiyaç artığı için doktorum önemsiyor demir takviyesini. İlk hamileliligimde nefret etmiştim Ferro sanoldan, hamilelerin kullanabildiği başka bı demir varsa kabız yapmayan ona geçmek istiyorum. Doktorum hastalarına en kolay ulaşılabilen ucuz ve güvenli olduğu için bunu veriyor ama devlet karşılamasa bile razıyım başka takviyeye geçerim yeterki kabız yapmasin

Ferro sanol gerçekten cok berbat tadi kokusu size yeni bir demir hapi onereyim mi ferrum fort ne koku ne bulanti ne tad hicbisey yok buda hap formunda ama ferro sanol gibi kapsul degil
Hamilelikte kullanılıyor mu bu dediğin, bi de kabızlık yapıyor mu. Ferro sanol bende pek bulantı yapmıyor ama kabızlık beni ağlatıyor hamilelikte

Ilık duş aldır canım, öyle cidden hasta olmasınlar. Yeğenim hasta olunca ağlıyorum çocuğum hasta olsa ne yapacağım hiç bilmiyorum

Kardeşimin de kedisi var sık sık bana getirdiği, ben de sokak hayvanlarını beslemeyi çok seviyorum şükür bu güne kadar bana da toxo bulaşmamış. Çok nadir rastlanan bı virüs zaten ama hamilelik döneminde sokak hayvanlarına temas etmemekte fayda var yine de. Ama ev kedisinde toxoplazma olmaz eğer başka hayvanlarla temas etmiyorsa. Ev kedisinden sakinmiyorum o yuzden

Bı de tertemızler ya cıdden pamuk gıbıler, benım doktorum dısarı yollamayın, her ıhtımale karsı kuma da dokunma dedı o kadar, doya doya öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…