Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Bugünde böyle uyandık.

Eklentiler

• IMG_8044.jpeg
    IMG_8044.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 26
3 gundur sinirlerim cok bozuk ya bu hormonlar mahvetti beni. Yarin evlilik yildonumumuz dedim ki kac hafta onceden biyer ayarlayalim gidelim . 2 gun kacalim olur dedi tabi yine ben ayarlicam. Ama olmadi yani bulamadim istedigim gibi biyer nedense. Baktigim yerlerde kalmadi fln. Ama bu surecte hic sormuyo naptin buldun mu gidiyomuyuz. Ya insan heveslenir oyle davranir. Cocuksuz son bu bi anlamli olur yani dedim. Sonra geldi ne oldu yuzun asik dedim bulamadim biyer. Bosver aksamina yemege gideriz diyo . Bosver! Ben o kadar heves etmisim. Hic hevesim kalmadi artik . Bu erkekler neden bu kadar okuz. Cidden skildim artik . Tamam yemege gidelim de ben kafa dinlemek bi hava almak kacmak istiyorum ayni sey mi 😒

Sabah yürüyüş olsun diye eşim işe giderken peşine takıldım, bi simit falan yiyelim bari dedik. Kadın söğüş tabağı da vereyim mi yanında hamilesiniz yiyin dedi ndkgkg Ankara insanları İstanbul insanlarını döver
ahhh hah çok özlüyorum ankara yı 😕

Sabah yürüyüş olsun diye eşim işe giderken peşine takıldım, bi simit falan yiyelim bari dedik. Kadın söğüş tabağı da vereyim mi yanında hamilesiniz yiyin dedi ndkgkg Ankara insanları İstanbul insanlarını döver
universite yillarim Ankarada gecti sonrasi Istanbul. Istanbul tek gecer 🙂 ama cocukla birlikte su an yasamam o ayri gurultu kirlilik karmasa almayayim.. Yine de guzelim Istanbul iyidir herseye ragmen 🙂

universite yillarim Ankarada gecti sonrasi Istanbul. Istanbul tek gecer 🙂 ama cocukla birlikte su an yasamam o ayri gurultu kirlilik karmasa almayayim.. Yine de guzelim Istanbul iyidir herseye ragmen 🙂
Ben hiç sevmiyorum ya İstanbul'u, annemi ziyarete gidince falan metronun ortasında ağlıyorum nfnf

İstanbul gibi bi yerde Ankara özlenir ya, ben sonradan gelip seven nadir kişilerdenim galiba 🥹
13 sene yaşadım Ankara'da. Üniversite,yükseklisans,doktora,iş sonra canıma tak etti İzmir'e dönüş yaptım. Hiç sevmiyorum sanıyodum bu sonbahar zamanları ve çok bunaldığım zamanlarda çok özlüyorum. Ailem falan hepsi İzmir'de ama ben evlenene kadar yabancı geldi İzmir de.

Evet fngk beni patates yükseltiyor bu arada son zamanlarda dikkat ettiğim kadarıyla, hani sınırı geçmese bile sınıra yaklaştıran şeyler hep patates. Çikolata o bu şu az etki ediyor ama patates no no anladığım kadarıyla
ben 1 aydır hiç patates,pirinç,makarna,çikolata yemedim :KK43: güzel miydi baldan da mı tatlı skjsfkjkjfs

13 sene yaşadım Ankara'da. Üniversite,yükseklisans,doktora,iş sonra canıma tak etti İzmir'e dönüş yaptım. Hiç sevmiyorum sanıyodum bu sonbahar zamanları ve çok bunaldığım zamanlarda çok özlüyorum. Ailem falan hepsi İzmir'de ama ben evlenene kadar yabancı geldi İzmir de.
Ben sıcak sevmiyorum hiç. Ankara'nın o soğuğu ayazı bana mük geliyor. Bi de düzenli tabii İstanbul'a göre o da ayrı cezbediyor beni :KK43:

Ben hiç sevmiyorum ya İstanbul'u, annemi ziyarete gidince falan metronun ortasında ağlıyorum nfnf
yaa su an ben de oyle bizim evimiz kismen iyi aslinda Kadikoyde ama asiri kalabalik oldu orasi da eskiden iyiydi. Dogasi tarihi falan cok guzel sehrin ama kotu yonetilmis mahvedilmis sehircilik adina igrenc birseye donustu son zamanlarda. hele en son yapilan rezidanslarla falan aman allahim ya korkunc gorunuyor haklisin. 10 -15 sene once falan biraz daha iyiydi.

Ysngkdkf kız yapma üzülürüm jfkgkg üzüldüm ya hiç yükselmemişti şimdi bu değer için sıkıntı çıkarır mı dahiliye acaba 1 kere yükseldi diye
ne yedin diye sorar muhtemelen üzülme ben yulaflı tost yedim 140 çıktı insülin vurmasam kır pidesi kadar çıkacaktı :KK70: sen ne zaman gitcen dahiliyeye

ne yedin diye sorar muhtemelen üzülme ben yulaflı tost yedim 140 çıktı insülin vurmasam kır pidesi kadar çıkacaktı :KK70: sen ne zaman gitcen dahiliyeye
Pazartesi gidip ölçümleri göstericem anam, 1 kereden bişi olmaz diyosun onu yemem daha yani napim sorun çıkarmadılar da fjfn salı da beboyu görcez inşallah

ogrencilik hayati icin guzel bir sehir :) benim de orda gecti ogrenciligim

X