2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ve bildiğim kadarıyla silinmiyor çünkü grupta hakrette bulunanlar oluyor o yüzden silememeleri bi yandan iyi oluyor
Hmm gruplarda hakarete hiç denk gelmedim aslında tabi silinebilinse daha iyi olur benim gibi yanlış gruplara yazıldımı silmesi kolay olur

Kızlar tam olarak kaç haftalıkta USG ile öğrenilebilir. Kendimden biliyorum 12-13 te kıza benziyor demişlerdi ilk oğlumda 16-17 de eekek olduğunu öğrenmiştim. Şuan devlete gidiyorum. Tam öğrenebileceğim haftaya medipola gitmeyi düşünüyorum. 14 haftada sizce görünür mü cinsiyeti?

Ocak anneleri olarak genelde erken öğreniyoruz sanki. Genelimiz 12lerde öğrendi. Bazıları daha erken öğrendi ama sonrasında cinsiyet değişti

Bende perşembe doktora gideceğim, ikili tarama ve cinsiyet için.Doktor net görebilirsem söylerim yoksa söylemem dedi. Biz aslında cinsiyet öğrenmeyi düşünmüyorduk eşimle. Ama aileler rahat bırakmıyor

Ocak anneleri olarak genelde erken öğreniyoruz sanki. Genelimiz 12lerde öğrendi. Bazıları daha erken öğrendi ama sonrasında cinsiyet değişti
Genelde fetal dna yaptıranlar daha erken öğreniyorlar. Çok merak ediyorum ben de. Eşim erkek diyor ben de kız. Bakalım hangisi olursa da sağlıklı doğsun yeter.

Bende perşembe doktora gideceğim, ikili tarama ve cinsiyet için.Doktor net görebilirsem söylerim yoksa söylemem dedi. Biz aslında cinsiyet öğrenmeyi düşünmüyorduk eşimle. Ama aileler rahat bırakmıyor
Ben de rutin kontrol için gittiğimde söyledi, cinsiyeti söyleyeceğini beklemiyordum sizin yapmak istediğiniz de ayrı bir heyecan, yapabilirseniz helal olsun

bende omega ve eurofins ile görüşmüştüm. eurofins e yaptırdık sonuç bekliyorum
Merhaba bu testler hangi sonuçları veriyor acaba çok acemi kalmisim 2.gebelik yasiyorum bu testleri sizden duydum şimdi bende 10.haftadayimda Dr da öyle birşey söylemedi ayrıntılı ultrason dedi tek

Merhaba bu testler hangi sonuçları veriyor acaba çok acemi kalmisim 2.gebelik yasiyorum bu testleri sizden duydum şimdi bende 10.haftadayimda Dr da öyle birşey söylemedi ayrıntılı ultrason dedi tek
Down sendromu ve trizomi 21 gibi hastalıkların teşhisini koyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…