2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar bugün doktorum aradı nipt sonucumuz çıkmış şükür düşük riskliymiş. Ve cinsiyeti erkekmiş, hep kız hissediyordum kendimi kıza hazırlamıştım oysaki
Bu testi doktorum bana pozitif ya da negatif diye sonuç geliyor demişti. Şimdi benimde böyle düşük risk gelmiş. İkili üçlü sonuçları gibi yani. Anlamadım

Geçmiş olsun bir an önce antibiyotik tedavisi ile düzelir enfeksiyon umarım. Benim de ara ara kasık ağrım oluyor, haftaya kontrole gittiğimde söyleyim doktoruma.

Bide randevum erkendi midem bulaniyirdu kahvaltı yapmak istemedim
Bi dahakine aklinda bulunsun canim bulansa bile birseyler atistir 3lu teste gidip yaptiramayabilirsin donmedi diye
Doktor yarim saat yuruttu beni tok olmama ragmen birseyler daha yedim hani bosuna ugrasmazsin oralarda

Canım bu gebeligimde devlete gidiyorum o yüzden pek ilgilenmiyirlar
Seninkinin cinsiyeti çok merak ediyorum canım , bence kız seninki .
Bende bugün amniyosentez için prf. Dr aydan biri hocaya gittim , 2 hafta sonra amniyosentez tapılacak , kesin tanı testi diyorlar testi . Fetal DNA düşük riskli ikili tarama yüksek riskli idi , emin olamıyorum , 5 ay düşünmektnse yaptırmak daha iyi diye düşünüyorum.

Bende kız düşünüyordum da bilmiyorum canım hayırlısı olsun 3 gebeligimde hep özele gitmiştim gayet güzeldi memnundum ama fiyatlardan dolayi bu sefer devlete gidiyorum şaka gibiler resmen

Sen neden kız düşünüyorsun bana da tüyo ver o zaman ben çirkinlik ve kalça büyümesine bağlıyorum kız olduğunu peki ya sen

Sen neden kız düşünüyorsun bana da tüyo ver o zaman ben çirkinlik ve kalça büyümesine bağlıyorum kız olduğunu peki ya sen
Benim ilk haftalarda 8.haftaya kadar asiri asiri sivilceler cikmisti yuzumde asiri solgundu cevremdekiler kiz o zaman falan dediler ama bence bu kistas degil ya
Ikili taramada ense olcusu falan mi riskli cikti yoksa kan sonucu mu

Benim ilk haftalarda 8.haftaya kadar asiri asiri sivilceler cikmisti yuzumde asiri solgundu cevremdekiler kiz o zaman falan dediler ama bence bu kistas degil ya

Ikili taramada ense olcusu falan mi riskli cikti yoksa kan sonucu mu
Yok canım ikiliye gitmedgim için 3lu istedi herhangi bi sıkıntı yok ve o sivilceler bencede oluyordu

Devlette kacinci haftada yapiliyor ikili test.bende devlete gitmeyi dusunuyorum ama randevum 11+2 ye denk gelicek yaparmi acaba emin olamadim
12 ve 13 haftalarda yapıyorlar bildiğim kadarıyla
Devlette kacinci haftada yapiliyor ikili test.bende devlete gitmeyi dusunuyorum ama randevum 11+2 ye denk gelicek yaparmi acaba emin olamadim
Ben 15 e girdiğim için geç kaldım araya bayram falan girdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…