2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kıza benzettim canım sağlıkla gelsin inşallah gönlünüzce olsun

Ben 12+2 yim kontrolden geldim bugün imom OMEGA 3 başlattı birde d vitamini.Daha önce sadece folik asit kullanıyordum
Vitaminleri kaçıncı haftadan itibaren kullanmaya başladınız. Ben 11. Haftamdayim doktorum sadece folik asit verdi, başka bişey kullanmam gerekiyor muydu a

U ugurlug yanlış fotoğraf atmışım yorumumu silemiyorum ama sen silebilir misin acaba

Çok teşekkür ederim sat 13 Haziran olunca şuan kaç haftalık oluyor neden uygulamalar farklı hesaplıyor

çok teşekkür ederimm 2 günde mi 2 katı oluyor yoksa her gün mü 2 kat artıyor beta

12 hafta kontrolunde folik biraktiriliyor uc ayina girince folik kullanilmiyor artik sende kontrole gitmiceksen birak canim folik asiti
Haftaya gidicem kontrole, folik asidi bıraktım bugün almadım 11+2 olunca. Ama ilk haftalar multivitamin kullanmadım ben, doğru düzgün bişey de yiyemiyorum ama acaba kullanmam mi lazımdi dedim kızların bazılarının kullandığını görünce.

Yok canim ilk uc ay kullanimi onerilmiyor omega ve vitaminlerin uc ay sonrasi baslaniyor

Çok teşekkür ederim sat 13 Haziran olunca şuan kaç haftalık oluyor neden uygulamalar farklı hesaplıyor
Sat 13 Haziran'da bugün gebeliğinin 26. Günü yani aşağı yukarı 4 haftalık. Doktorun vajinal USG bakiyorsa 1 hafta sonra keseyi görme ihtimalin var ama karından baliyorsa 10 gün beklemen lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…