2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar selam, mide bulantısı beni de çok zorluyor zaman zaman. Naneli sakız iyi geliyor gibi. Siz de deneyin belki size de yararı olur

Kızlaar nasılsınız?
Benim bugün 10+0 ve nifty test için kan verdim. 10 gün bekle dur şimdi inşallah temiz çıkar sonuç. E tabi cinsiyeti de öğrenicez o bonusu 13 aylık olmak üzere olan bi kızım var, bakalım şimdi ne gelecek

Gönlünüzce olsun cinsiyeti, sağlıkla sonuçlansın testi inşallah

Selam canım , bende tıp 1 diabet var , o kadar dikkat edip az yiyorum ki , yine de sanırım şişdim bazen tartıya çıktığımda kilom fazla geliyor , ancak hala eski kiyafterlmi giyiniyorum , bilmeyen hamile olduğumu anlamıyor, yine de tartıda neden kilo fazlalığı var anlamıyorum , şekerden mi ,

Hamilelikte normal bı kilo artışı olur zaten rahim hacmi arttığı için ama benim kilo artisim normalin üzerinde, bu gebeligimde diyabet var mı henüz bilmiyorum şeker yüklemesi yaptırınca ogrenicem ama ilk hamileliğimde sekerden dolayı çok şişmiştim, özellikle karnım inanılmaz şişmişti son 2 ayda, haliyle karın içi kasların hepsi aşırı esnemisti. O yüzden bu hamileliğimde daha ilk aydan karnım büyümeye ve genişlemeye başladı, görenler 3 aylık hamile olduğuma inanmiyor, en az 6 aylık sanıyorlar. İlk hamileligime oranla çok daha az yiyorum özellikle tatlıdan tiksindim ama nasıl hala boyle kilo alıyorum anlamadım. 53 kilo ile hamile kaldım şuan 61 kilo oldum. Bu arada ilk hamileliğimde 32 kilo almıştım

Kizlar ya bugün tansiyonum yerlerde resmen elim ayağım boşalmış başımi kaldıramıyorum aynı durumda olan var mı tuzlu ayran içtim ama pek etki etmedi

Kizlar ya bugün tansiyonum yerlerde resmen elim ayağım boşalmış başımi kaldıramıyorum aynı durumda olan var mı tuzlu ayran içtim ama pek etki etmedi
Ayağa kalkınca benim başım dönüyor tansiyon mu başka bişey mi bilmiyorum gözlerim de kararıyor bi süre bekliyorum kendime gelince yürüyorum senin de böyle mi

Tansiyonunu ölçtün mü, benim de baş ağrım var ama normalde migrenim de var hamileyken daha fazla etkiliyor. Hamilelikte düşük tansiyon iyi diye biliyorum ama hayatı felç edecek duzeydeyse doktoruna bı mesaj at istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…