2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kizlar fetal dna/nifty testi icin istanbulda gnc laboratuarina yaptiran oldu mu?istanbuldaki bir arkadasim icin arastiriyoruz da size sorayim dedim
Gnc degilmis ya NGC imis :) Istanbulda olup burayi duyan var mi?Kendi laboratuvarimizda calisiyoruz yurtdisina yollamiyoruz dediler

Kızlar 12+1 im .Agzımda tarif edemediğim bir tat var 6.haftadan beri ve midemi bulandırıyor acımsı bir tat , birde bulantı gibi değil ama midem ekşiyor resmen.Gece 2 prilam alıp yatıyordum bu hafta o da etki etmiyor, özellikle suyu zor içiyorum resmen zorluyorum.Çok şükür ilaç kullanınca yemej yiyebiliyorum ama bu ağzımdaki tat beni mahvediyor, nasıl geçer bu önerisi olan var mı , acaba hep böyle mi olacağim 🙄

Kızlar 12+1 im .Agzımda tarif edemediğim bir tat var 6.haftadan beri ve midemi bulandırıyor acımsı bir tat , birde bulantı gibi değil ama midem ekşiyor resmen.Gece 2 prilam alıp yatıyordum bu hafta o da etki etmiyor, özellikle suyu zor içiyorum resmen zorluyorum.Çok şükür ilaç kullanınca yemej yiyebiliyorum ama bu ağzımdaki tat beni mahvediyor, nasıl geçer bu önerisi olan var mı , acaba hep böyle mi olacağim 🙄
Malesef geçmiyor o değişik his, gaviscon sorsana doktoruna, ben söyledim kullanabilirsin dedi inşallah iyi gelir aldım bugün

X