Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Yavrum bu parayı düz çikolata yerine şöyle belçika çikolatalı güzel bi konsepte verebilirsin, ben karar vermedim daha ama bakıyorum burası hoşuma gitti

Yok ya kesin karar vermedim bakiyorum aslinda bence cikilataya degil de kutusuna tasarimina aliyor bu parayi yoksa cikolata klasik cikolata.

Bana sökersek ücret alırım dedi 😅 ben sevemedim malesef kadını. Bana biraz üçkağıt yaptı. Hiç de sormadı renkleri. Belki sen benden sonra yaptırdıysan, yoğurdu üfleyerek yiyordur. Benimkini Beğenmene sevindim kuzumm.
Kiz sen de neden fikrini soylemedin oyuzden kafasina gore yapmistir. 🤣 ayni yerse ben tek tek konustum , oyle mi olsa boyle mi olsa bir suru ornek gosterdi bana. Neyse sende artik birakma kimseye kendi fikrini soyle bastan ama ben de begendim hic bana oyle takim vibe i vermedi acikcasi cok cici olmus.

Bu sayfa da çok tatlışmış. Ben belki açacak yaptırırım. Hem İşlevsel olsun, insanlar uzun süre kullansın istiyorum gibi. Sabun da kullanışlı. Bir yandan da işte yaptırma ne gerek var da diyorum 😅 çok arada kaldım.
Valla ben de yaptirmicaktim ama kardesimin esi yok abla olmaz dedi o yaptirdi mum istedim ben de en azindan kullanilir. Yoksa gereksiz geliyo bana da cogu cope gidiyo ama sabun , acacak mum fln kullanilir belki ( zuurt tesellisi) 🤣

Kızlar günaydıınn, sizin kilo alım durumlarınız nasıl acaba?

Ben 50 kg falan hamile kaldım, geçen haftaya kadar 57 kiloydum ama 1 haftada inanılmaz bir artış var.. 59,2 kg falan çıktım bu sabah :))
Normal kilo alımı mıı, ödem mi hiç bilemedim

Bir de burayi buldum ben 😅 tad onemli ama benim icin gorsel de onemli kibar olsun istiyorum. Sanirim dedigim gibi cikolataya degil de gorsele para aliyo yoksa hepsi aynisini kullaniyor. Valla zamanin olsa kendim ugrasicam . Teneke kutular asiri kolay ama baski yapacak yer bilmek lazim .

İki marka çikolata kullanıyoruz
Mabel marka sütlü madlen çikolata kutularımızın fiyatları şöyledir;
⚪️ Mıknatıslı Kare Kutu(12x13x4cm)
70 Adet Çikolatalı 900tl
⚪️ Separatörlü Dikdörtgen Kutu
(Çok Yakında)
⚪️ Kurdeleli Dikdörtgen Kutu(27x19x4cm)
70 Adet 1050tl
⚪️ Kurdeleli Dikdörtgen Kutu
100 Adet Çikolatalı 1200tl
150 Adet Çikolatalı 1750tl
200 Adet Çikolatalı 2300tl

Çikolata Adet Fiyatımız 10tl
Minimum Sipariş Adeti Kutular için 70Adet

Dahiliyeye bugün gidebildim, şeker yüklemesinin yapıldığı zaman hastaydım biliyosunuz antibiyotik kullandım baya+sürekli bal tükettim boğazımı yumuşatsın diye. Bunlar etki etmiş olabilir stres de yükseltir ama bu tabii ki iyi bi şey değil dedi. Klasik bi liste verdi 1 hafta açlık tokluk ölçüp yazıcam ona göre insüline bakarız ama evdeki ölçümler normal görünüyorsa sanmıyorum dedi. Şeker yüklemesine (100'lük) gerek yok evde yaptığınız da benzer bi etkiye sahip zaten dedi. Bakalım ne çıkacak 1 hafta

Ben aldım bi tane ama ben yazarken çok darlanıyorum ya. Düğün zamanı da almıştım o da yarım yarım kalmıştı 🥹 kendimi tanıdığım için pahalı bi şey almamışım Allah'tan boşa gidecekmiş 😅 bana bu tarz şeyler niyeyse hep kızların dikkatini çeker gibi geliyordu bi de, oğluş da sevdiyse yine doldururum ama hem yazıları hem fotoğraf alanlarını
oyle cok uzun yazi yerleri olmuyor aslinda onemli olaylar ve foto yapistirma daha cok. benim oglan cok seviyor valla durup durup bakiyor aslinda kendine ait herseyi seviyorlar kreste yaptiklari el isleri resimler kendine ait fotolar hersey anlamli oluyor.ilerisi icin de hatira iste. ben de yine alacagim

Dahiliyeye bugün gidebildim, şeker yüklemesinin yapıldığı zaman hastaydım biliyosunuz antibiyotik kullandım baya+sürekli bal tükettim boğazımı yumuşatsın diye. Bunlar etki etmiş olabilir stres de yükseltir ama bu tabii ki iyi bi şey değil dedi. Klasik bi liste verdi 1 hafta açlık tokluk ölçüp yazıcam ona göre insüline bakarız ama evdeki ölçümler normal görünüyorsa sanmıyorum dedi. Şeker yüklemesine (100'lük) gerek yok evde yaptığınız da benzer bi etkiye sahip zaten dedi. Bakalım ne çıkacak 1 hafta
inşallah gerek kalmaz benim hala insülinle sabahları 150. bela oldu başıma şeker yaa. yine habire dozu artıyo fayda etmiyor.

Kızlar günaydıınn, sizin kilo alım durumlarınız nasıl acaba?

Ben 50 kg falan hamile kaldım, geçen haftaya kadar 57 kiloydum ama 1 haftada inanılmaz bir artış var.. 59,2 kg falan çıktım bu sabah :))
Normal kilo alımı mıı, ödem mi hiç bilemedim
ben pek tartilmiyorum artik ama ilk 4 ay cok hizli kilo almistim uzun suredir durdu gibi vucudumda tek degisiklik buyuyen gobegim kilom uzun zamandir sabit. toplam ben 9 kilo aldim ama bunu birden aldim son iki aydir 0 kilo. Hazir olandan bebege gidiyor sanirim.
Odem de olur son aylarda cok oluyor bacaklarimda var benim ust bacagim selulit doldu ya da odemden sisti biraz, o geciyor hemen dogumdan sonra

Ben de kontrolden geldim şimdi, şeker ölçümlerime baktı dr . İşte düzensiz gitmiş ara ara dedi ve tüm riskleri anlattı tekrar. Korktum cidden ruh gibi hissediyorum kendimi şuan

inşallah gerek kalmaz benim hala insülinle sabahları 150. bela oldu başıma şeker yaa. yine habire dozu artıyo fayda etmiyor.
ya benimde sabahları çok yüksek çıkıyor . 10 günlük ölçüm yapıyorum büyük ihtimalle başlayacaklar insüline . anlamıyorum kahvaltıda yediğim 1 yumurta zeytin peynir. nasıl bu kadar yükselebilir . bugün sinirlendim . tam buğday ekmeğine azıcık kaşarlı tost yaptım 222 çıktı. valla delireceğim

X