Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selamlar herkese🥰 ben kendimce bir liste yaptım kendimce belki size de faydası olur 🥰❤️ listeye süt pompası falan eklemedim mesela hemen işe başlamayacağım diye. Göğüs ucu kremini falan eklemedim onları bebek doğunca eczaneden ihtiyaç olursa alırım diye düşündüm. Bebek arabası da ekleyip çıkardım çünkü ablam hediye almış oğluma hüğ🥹 tekstil ihtiyaçları yok listede onları Aralık ocak gibi gelen hediyelerden eksik kalanları alarak tamamlayacağım. Önceden ebebek ten kampanyadan aldığım zıbınlar vardı bol bol. Hastane çıkışı için falan Aralık ayında alayım diyorum. Mobilya beşik falan ananeden gelecekmiş onlar da aralık ayı düşünüyorum. Çok heyecanlıyım be😁 belki size de faydası olur eklemeler hatırlatmalar yapabilirim sizin yazdıklarınızla takipteyim🥰 bunlar da linkler. Bize reklam oluyor mu bilmiyorum ama yazayım yine de#reklam 😁
Oğlum için yaptığım Trendyol linki;

Eklentiler

• IMG_20240930_163101.jpg
    IMG_20240930_163101.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 22
Bunların geri dönüşü nasıl olacak çok merak ediyorum 😅 biz de aynı öyleyiz çünkü öğrendiğimizden beri yok😅😅
Bizimde öğrendiğimizden beri yok adam kurudu kaldı. Doktora gidince sorucam ne zamana kadar yasak 🤣 bir kere olsa haftada o bile yetecek artık 🤣

Şekerler dun gece burnum kanadı,bugunde çok şiddetli bi migren atagı yasadım yüzüm uyustu resmen, gozumde görme bozuklugu bir saat sürdü işten ızın alıp geldım eve yattım,korktum ama sonra hamileliktendir diye sakinleştirdim kendimi,bi arkadasın daha burnu kanamıstı hatırlıyorum yazmıstı,ınsallah devam etmez boyle bas agrısı burun kanaması falan.

Cuma sorucam yazarım buraya da. Sabahtan beri ağrıyor geçen haftada böyle olmuştu hatta korkmuştum. Ama dün bebişim hareketlerini hissettim baya baya 🧿😊🌸 içim rahatladı biraz😊🙏
Dün aksam bende baya şiddetli hissettim çok duygulandım🥹😍🧿minik sıpalar,kızlar hepımız cok guzel dogumlar yasarız ınsallahh❤️🙏

Bunların geri dönüşü nasıl olacak çok merak ediyorum 😅 biz de aynı öyleyiz çünkü öğrendiğimizden beri yok😅😅
Bizim 1 buçuk oldu işte bi sorun olmadı yanii 😂 olsa zaten yapmayız 🥹
Bizimde öğrendiğimizden beri yok adam kurudu kaldı. Doktora gidince sorucam ne zamana kadar yasak 🤣 bir kere olsa haftada o bile yetecek artık 🤣
Senin ne zamana kadar demişti kii, zaten riske atmamak lazım ya haftada 1 yeter biraz özleşelim güzel oluyor😂😂😂

X