2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
K Kushi_ merhaba nasıl oldunuz son durumunuz nedir? İnşaallah siz ve bebeğiniz iyidir. Ben de benzer bir durum yaşıyorum napacagimi şaşırdım
Merhaba evet iyiyiz cok sukur.Leke veya kanama mi yasiyorsunuz?bence en yakin acile gidin iciniz rahat etsin.gebelikte hic belli olmjyor kimisi sorun yasamiyor ama kimisi de sorun yasayabiliyor kanama sebebiyle.bence gidin bi baktirin iciniz rahat etsin yoksa zaten evde iciniz icinizi yer

Kizlar siz nasil uyuyorsunuz yuz ustu uyuyor musunuz henuz kucukken?ben hic oyle uyuyamiyorum korkudan cocugu ezerim gibi geliyor :) halbuki yuz ustu yatarim normalde hep

Kanamam kırmızı geldi çok az sonra bir gün gelmedi ertesi gün pembe kahverengiye döndü acilde beta bakmışlardi 4500 çıktı haftada göre düşüktu 7+0 da ama bir doktor betaya bakılmaz keseye ve bebeğe bakılır dedi. Progestan verdi. Birine daha gittik progestan kullanma bebeğin yüzde 100 düşecek dedi. Şimdi bir ucuncusune gidicem. Böyle olumlu şeylere çok ihtiyacım var. Progestan içersen dusukte zorlanırsınız dedi. İçsem mi icmesem mi onda bile kararsızım. Şimdi gittim kahverengi akıntı damladı

Teşekkür ederim 7+2 şu anda kahverengi lekelenme var tuvalete gittikçe peceteye gelen aktif bir kanamam yok şu anda
Bende 7 ve 10. haftada ciddi kanama oldu. progestan ı vajinal fitil olarak hala kullanıyorum. Hala siyah akıntım var. Merak etme bir şey olmaz ama dr a gitme ihtimalin varsa gitip progestan kullanman iyi olacaktır diye düşünüyorum. dr yönlendirir zaten seni.

Ne saçma şey o bebeğin kalp atışını duydumu peki? Önemli olan o. Sonra progestan vermesi lazım. Ben sepet kaldırsam kanamam oluyor kötü düşünme kalp atışı varsa korkma

Kizlar siz nasil uyuyorsunuz yuz ustu uyuyor musunuz henuz kucukken?ben hic oyle uyuyamiyorum korkudan cocugu ezerim gibi geliyor :) halbuki yuz ustu yatarim normalde hep
bende hala bazen yatıyorum valla. sürekli yan sırt üstü olmuyor havalar sıcak sürekli dönüyorum.

Ne saçma şey o bebeğin kalp atışını duydumu peki? Önemli olan o. Sonra progestan vermesi lazım. Ben sepet kaldırsam kanamam oluyor kötü düşünme kalp atışı varsa korkma
Kalp atışı var günlerdir mahvoldum hatta yürüyüş yap düşsün dedi yoksa kürtaj olursun gibisine dün yuruyus yaptım hemen kanamam koyulasti normalde gelmezken. O kadar kötüyüm ki bir doktora daha gidicem bugün

Siz kaç haftaliksiniz acaba yolk sac keseye göre büyük, o yüzden yüzde 100 düşük dedi. Allah'tan ümit kesilmez bakalım neler olacak

Kalp atisi varsa diger doktorun dedigi gibi progestan icin uzan dinlen bu ne sacmalik ya zaten dusucek icme ve yuru dussun demek.bence baska bir doktora daha git lutfen hic vakit kaybetmeden

Asiri sinirlendim ya kalp atisi varken bunu demek dogru mu bilmiyorum ki .Bir suru bu durumu yasayip sonuna kadar direnen ve cocugu tutunan insan da var sonucta

Ya ne saçma şey ilk defa duyuyorum. Bebeğin kalp atışı varken neden düşsün. Progestan veriyorlar yat istirahat et diyorlar. Sen başka doktora git. ben iki defa baya yoğun kırmızı kanama yaşadım kimse öyle bir şey demedi. dr a gidince yaz bizede

Asiri sinirlendim ya kalp atisi varken bunu demek dogru mu bilmiyorum ki .Bir suru bu durumu yasayip sonuna kadar direnen ve cocugu tutunan insan da var sonucta
aynen böyle şey olamaz. bebeğin kalp atışı yoktur tamam dersin düşecek anlarız. ama kanama alanı vardır kanama olur. benim haftalardır var çok şükür hala yaşıyor bebeğim. Düşecek bebek progestanla da durmaz zaten neticede. Bide bu adamlar doktor olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…