Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Tadına bakınca bana haber eder misin kuzum ya. Ay unutmayyaım dur sana özelden yazayım da de bulayım. Çok merak ediyorum kalitesini. Ben de kasım gibi sipariş vereceğim. ÖÖzel mesajlaşman kapalıymış. Beni unutma kuzum da bana haber et, etiketle beni gelince çikilutalar
Tabi ki haber veririm canım buraya atarım zaten geldiği gibi seni de etiketlerim 😊 ben magnetleri ve kapı süsünü yaptırdım bi de evde kendim kolonya hazırladım hediyelik bi de çiko gelcek işte bitti benim hediyelik işleri 😁

Eklentiler

• IMG_4238.jpeg
    IMG_4238.jpeg
    110,1 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_4239.jpeg
    IMG_4239.jpeg
    88,1 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_4240.jpeg
    IMG_4240.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 26
Tabi ki haber veririm canım buraya atarım zaten geldiği gibi seni de etiketlerim 😊 ben magnetleri ve kapı süsünü yaptırdım bi de evde kendim kolonya hazırladım hediyelik bi de çiko gelcek işte bitti benim hediyelik işleri 😁
Ay kolonyayı hatırlamışım 😍 anneeymmm magnet ve kapı süsü çok cici olmuş 😍 bitmiş senin walla

ÇİKOLATALARIMIZ HAKKINDA

• ÇİKOLATALAR FABRİKADAN İŞLETMEMİZE HAFTALIK OLARAK GÜNCEL GELMEDEKTEDİR .

• SON KULLANMA TARİHLERİ 1 SENEDİR .
• GENELLİKLE MÜŞTERİLERİMİZ 2-3 AY VARKEN SİPARİŞLERİNİ OLUŞTURMAKTADIR.

• ÖZETLEYECEK OLURSAK SİPARİŞ VERDİKTEN SONRA GÜNEŞ GÖRMEYEN BİR ORTAMDA 1 SENE MUHAFAZA EDEBİLİRSİNİZ .

Bir de boyle yazdilar ben ne zaman siparis vermem gerekir dedigimde.

Bu arada isim flaması da siparişi verdim. Gelince paylaşırım. Şu da süslü yastığı oldu. Kadın çocuğun adı aslan diye galataraylı sandı sanırım 😅 kırmızı sarı olmuş, neyseki biz galatasaraylıyız sorun etmedik ama bi hayal kırıklığı yaşadım.

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-30-20-42-51-223_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-09-30-20-42-51-223_com.instagram.android.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 34
Bu arada isim flaması da siparişi verdim. Gelince paylaşırım. Şu da süslü yastığı oldu. Kadın çocuğun aslan diye galataraylı sandı sanırım 😅 kırmızı sarı olmuş, neyseki biz galatasaraylıyız sorun etmedik ama bi hayal kırıklığı yaşadım.
Ayy gerçekten çok güzel olmuş 😍

O kadar negatif basıp , ikiyi üçü yapıyolar ama :) unutuyoruz yani yaşadığımız zorluğu , dört ay bilfiil kustum çok zordu evet , kabustu hatta ama unuttum gibi şu an yeni acılarım var :) biri yeni gebe olsa demem ona o zamanlarının kıymetini bil diye :)
Ben genel olarak hamileliğin hiçbir evresi için kimseye daha iyi günlerin demem ya 😂 Bence güzel olan tek şey bebek hareketleri, bebek alışverişi, bir de bebek var diye biraz prenses olabilmek 😂

Bebek ani defteri alacakmisiniz? Hic aklimda yokken ilk dogumumda hediye gelmisti bebegin ilk 1 yilina ait onemli olaylar resim yapistirma yerleri notlar oluyor ben yapmistim hala da acip acip bakar oglum 4 yasinda 😄
aile agaci dogumu bebeklik resimleri ilk yurume konusma vs gibi resimler ve notlar cok tatli, yine alacagim boyle birsey

Selamlarr ☺️

• Kapaklı Kare Kutu
48 Adet Çikolata : 830 TL

• Kapaklı Dikdörtgen Kutu
72 Adet Çikolata : 1100 TL

• Mıknatıslı Kare Kutu
70 Adet Çikolata : 1020 TL

• Kurdeleli Dikdörtgen Kutu
100 Adet Çikolata 1,350 TL

• Yuvarlak Metal Kutu
130 Adet Çikolata 1,680 TL

150 Adet Çikolata : 1,900 TL

200 Adet Çikolata : 2,450 TL

• Çikolata Adet Fiyatı 11 TL

• Çikolata Markamız Mabel 🍫

• Ödemeler Havale / EFT / Fast ve Western Union İle Yapılmaktadır.

• Kargoya Teslim Süremiz 15 Gündür.

• cikolata.atölyesi ve renkliiiatolye iki sayfada bize aittir .

Mutlu Günler Dileriz 🌻

Diye yolladi bana😀
Aslında bayaa pahalı yaa bilmiyorum bu kadar verirmiyim😂 ty de de var bakacak olursan🥰

Çok teşekkür ederim ya, ilk kez normal olduğunu söyleyen birini görüyorum 😂 ben de abartı olduğunu düşünmüştüm söylenenlerin
Kesinlikle regl ağrısı çatı muayenesini yüze çarpar 😂 o kadar korkarak girmiştim ki muayneye doktor bitti dediğinde şok geçirmiştim bu kadar mı diye sonra kaç kere daha oldum uyarmak için hiç biri ağrılı değildi.

İyi aksamlar kizlar bizimde kntr vardı kizcem 1500 Gr 34 cm olmuş hiç bir sorunu yok şuan aşırı hareketli siz bu Kızla napcaksiniz dedi doktor 😂 29+4 uz bugün bidahaki kontrol 32. Haftada artık 15 günde bire indirdi

Pahalı olan Mabel çikolata
Selamlarr ☺️

• Kapaklı Kare Kutu
48 Adet Çikolata : 830 TL

• Kapaklı Dikdörtgen Kutu
72 Adet Çikolata : 1100 TL

• Mıknatıslı Kare Kutu
70 Adet Çikolata : 1020 TL

100 Adet Çikolata 1,350 TL

• Yuvarlak Metal Kutu
130 Adet Çikolata 1,680 TL

150 Adet Çikolata : 1,900 TL

200 Adet Çikolata : 2,450 TL

• Çikolata Adet Fiyatı 11 TL

• Çikolata Markamız Mabel 🍫

• Ödemeler Havale / EFT / Fast ve Western Union İle Yapılmaktadır.

• Kargoya Teslim Süremiz 15 Gündür.

• cikolata.atölyesi ve renkliiiatolye iki sayfada bize aittir .

Mutlu Günler Dileriz 🌻

Fotodaki ucuz olan elit çikolata
çoook teşekkür ederim canım 🌹

X