2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Allah ne derse o olur çok ağladım çok üzüldüm ama 3. Bir doktordan sonra beklemekten başka çare yok
Bir nebze de olsa umut oldunuz teşekkür ederim

Siz kaç haftaliksiniz acaba yolk sac keseye göre büyük, o yüzden yüzde 100 düşük dedi. Allah'tan ümit kesilmez bakalım neler olacak
ben 13+2 yim şu an. Sen hiç moralini bozma git dr a içini ferah tut. ben inanıyorum bebeğin sana tutunacak. Kese var. kalp atışı var. kırmızı kanaman ağrın yok. benim öyle bir kanamam oldu ki bacaklarımdan aşağı kanlar boşaldı. pantolonum dizlerime kadar kırmızıydı. dr önemli olan kalp atışı dedi. İyi bir dr bul sen kendine.

Ay inşaallah canım

Hiç böyle diyen doktor görmedim, sakın yapma yürüyüş yat dinlen, hamileliğini kanamayla geçiren bile var

Kanamaniz olduğunda beta degerinize bakmışlar miydi acaba

Ben pek anlamam ama kafa yapısı yuvarlak olunca kız diyorlardı yorumlarda. erkeklerinki daha çıkıntılı kemik oluyormuş. dr bir şey demedi mi? bende bugün gideceğim.

Doktor erkeğe benzetiyorum ama bir sonraki kontrolünde daha net belli olur dedi. İkili testte de ense kalınlığı 1mm çıktı
Siz kaçıncı haftadasınız?

Kızlar selam. Dun kontrolumuz vardı ıkılı testımızı yaptırdık. Once ultrasonda 10-15 dakıka baktı doktorumuz. Baş popo 63 mm. Ense kalınlıgı 1.3 mm geldı. Burun kemıgı olusmus dedı. Mıde , bobrek olusmus dedı. Tek tek baktı. Kalbını dınledık. Zıplıyordu ıcerde 12+1 gelmesı gerekırken 12+4 geldı cınsıyet ıcın yapısına gore bır yorum yaptı ama bacak arasını goremedık . Bır ay sonra netlesır dedı. Sızede atayım bı tahmınde bulunur musunuz ay bıde yan duruyodu dedıkı ıyıkı yuzustu degıl renklı ultrasonda oyle olsa korkarsın bu haftada dedı . Gozler falan yanda daha

Eklentiler

• 90CA8386-350A-4ECB-AC31-1B4BBFD045A4.jpeg
    94,1 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…