2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bu sadece bir istatistik. Ben yorumlamayı bilmiyorum ancak sadece bu değerlere göre de yorum yapılmaz. İçini ferah tut hiç kötü bir şey gelmeyecek
Sağol canım doktorum sıkıntı yok dedi, ama başka yerde yaptırmıştım testi, tam sonuçlar bunlar değilmiş zaten hastaneden o sonuçları istedi. Bir şey yoktur inşallah

Kızlar, özelde ikili tarama testinin sonucunu kaç günde aldınız. Bir hafta on gün yazıyor ama devlet hastanesi için mi geçerli o süre
Oğlumda bi gün sonra belli olmuştu özelde yaptırmıştık doktorumun özel muayenesi var

Kizlar 3 gundur ara ara karnimda damar seyirmesi gibi birsey oluyor
Boyle pit pit atiyor hani goz seyirmesi gibi birsey kalp atimi gibi tik tik
Anlam veremedim yasayan ya da duyan var mi boyle biseyi
cogunlukla uzaninca oluyor
Bugun otururken de oldu

Aynen onu bende yakalıyorum kasik kismimda acaba damar mi yakalıyoruz diyorum

Ben de aldım çok şükür. Senin yarın o zaman. İnşallah hayırlı haberlerle yazarsın.

Arkadaşlar benim yavrumuda bakarmısınız 8 haftalık ultrason fotoğrafı var:) teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG_1711.jpeg
    99,3 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_1707.jpeg
    100,4 KB · Görüntüleme: 48
Benim başlarda çok oldu, şimdi balık gibi yüzmeye geçti çok normal

Erkek çocuklarda olur o derler ama eskiler olur öyle pıtırtılar kıpırtılar seyirmeler normal takma kafana birde benim oğlumun usg deki burnundan benim ödüm kopmuştu eşim tarafı da Karadenizli eyvah dedim tamam çok çok kötü ilerde ameliyat ettiririm. Ay oğlum bir doğdu fındık burunlu biraz şiş ve kaba çıkıyor bazı çocukların ki takma kafana

Sagolasin canim burnunu hic dert etmiyorum saglikli olsun da bizimkinin burnu cok sivri cikiyor hadi bakalim bide doktor %70 kiz dedi beni o tarafa kaydirdi ama hic belli olmaz bu isler bi bakariz erkek oluyormus falan kiz isimleri bakmaya bile basladim ben bendeki bu acele

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…