2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kizlar siz nasil uyuyorsunuz yuz ustu uyuyor musunuz henuz kucukken?ben hic oyle uyuyamiyorum korkudan cocugu ezerim gibi geliyor :) halbuki yuz ustu yatarim normalde hep
Ben de sırt üstü yatmayı seviyorum.Sıkıntı olmasın diye sol tarafıma yatıyorum ama gece uykuda sırt üstü dönüyorum.Nette 24. haftaya kadar istediğiniz şekil yatabilirsiniz yazıyor ama bilemiyorum insan yine de tedirgin oluyor.

Canım ben geçen sene bir hamilelik geçrdim anladığım kadarıyla aynı durum benim kesem gelişmiyordu bebek büyüyordu kanamam 5. Haftamdan igtibaren hep verdı 9. Haftamda kalbi durdu bebeğimin ve kürtaj oldum kürtajdan kesinlikle korkma öncelikle şimdi bir sene geçti ve tekrar hamileyim emin olki eğer bir sorun varsa rahim bunu kabıl etmiyor buda rabbimin bi mucizesi çok zor çok üzülmüştüm ama sağlıksız bir bebekse onuda dünyaya getirip acılar çektirmek hiç bir anne istemez belki senin durumun farklıdır bebeğin inşallah sana tutunur ama aksi olursada üzülme olurmu rabbim senin için hayırlı zamanı bilşyordur

Aynen hic sorma.Ben asiri pimpirikliyim her konuda o yuzden dikkat ediyorum sadece saga sola yatiyorum

Devlet yapiyor mu ikiliyi ya
Burda devlet yapmiyor
Bi arkadas devlete gidiyordu doktoru ozelde ikili tarama yaptir gel demis
Ben de devlette yaptıracağım inşallah şansımız varmış İstanbul'da Zeynep Kamile randevu bulabildim. Sizin bulunduğunuz il içinde Kadın doğum hastanesi olarak hizmet veren devlet hastanesi var mıdır acaba onlara bir telefonla sorabilirsiniz bence

Var da bana hayli uzak bi yerde
Birde ozeldeki doktorum gun verdi su gun gel ikili taramayi yapalim diye, simdi yok ben devlete gidicem de diyemedim
Devletteki ultrasonla ozeldeki de ayni olmuyor goruntu acisindan
Cunku bi arkadasima devletteki doktoru ozelde cektir gel demis bende o yuzden hic arastirmadim devleti

Kızlarrrr cinsiyet belli oldu fetaldna sonucu çıkmış. Kızımız olacak önceki gün iki kişi ultrasona kız demişti. Ama son adete ve yaşa göre hesaplayan kişide erkek demişti burda. Nuba göre de erkekti6 7 haftalık tüm ultrasonlarda tahminler erkekti . Hepsi çürüdü yani Çin takvimi tuttu bi

Canım ne hızını söyledi ne de kaç mm olduğunu
Benimde ilk başta geçmeyen bir ağrım. Vardı doktor muhtemelen sağlıksız bir gebelik ve vücut atmaya çalışıyor biz ilaçla tutmaya çalışıyoruz dedi. Ben de demiştim o zaman neden ilaç kullanıyoruz. O da riske atamayız demişti. İnşallah sağlıklıdır ve nasibinde vardır o miniş rabbim şifa versin

Kaçıncı haftanda öğrendin canım cinsiyetini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…