2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de düşünüyorum ama doktora sormak lazım bir de vesveseyle nereye kadar, bir şeyin olacağı varsa zaten olur Allah korusun
Bence almayın zaten 14. Haftadan önce belli olmuyormus ondan sonra da zaten bir iki hafta içinde hareketlerini kendiniz hissedeceksiniz gerek kalmayacak o alete. Dua edin akışına bırakın herşeyi sürekli ultrasonla bakmak iyi birşey olsaydı doktorlarımız haftalık muayeneye çağırırdı öyle değil mi

Ucret nedir ve memnun musun canim ?
Banakcıyım, özel sağlık sigortam var , muayene için 15 TL fark veriyorum , özel tercih edeceksen Ankara’da liv hastanelerde Prof Türkan hocaya git , ben koruda başladığım için bırakmak istemiyorum , ancak amniyosentez e zorlar ise bırakacam .özel de malesef para için olmadık şeyler yaptırıyorlar . Ama devlet düşünürsen Gazi hastanesi bir numara bence

o da dogru :) ama gel de vesveseli annelere anlat bunu elimde olsa 7/24 ultrasonda izlicem :)))

Kizlar normalde yumurta sevmem ama hamilelik oncesi yiyordum yumurtlamaya katki saglasin vs diye
Ama su an zaten herseyden midem bulaniyor yumurta yeme dusuncesi bile midemi bulandiriyor hic yiyemedim aylardir
Bu bir sorun mu acaba
Esim yemem konusunda cok israrci ama asla agzima suremiyorum var mi benim gibi olan

Ben de pek yiyemiyorum. Folik asit aldığımız için sorun olcağınu düşünmüyorum

Ben de yiyemedim 11.haftadayim yeni bi kac gundr yemeye basladim.baska sekilde protein karsiliyorsan cok ta sorun olmaz ya sonucta yumurtayi protein icin ye diyorlar

Yalnız değilsin bende yumurtadan aşırı tiksindim son bir kaç gündür haşlanmış yumurtayı soğutarak yiyorum kendimi zorlayarak ama o kokusunu duyduğum anda midem ağzıma geliyor. Annem yanımda oldugu için haşlayıp soğutup mutfagı havalandırıp öyle çağırıyor beni anca o şekilde yiyebiliyorum bu şekilde bi dene istersen

Ben zaten onceden de yumurta yiyecegim zaman 1 butun yumurtayi agzima atip 3 sn cigneyip yutuyordum ona bile tahammulum yoktu simdi sutlu krep yapip 1 2 tane yiyorum arada ama haslama dusuncesi bile midemi bulandiriyor
Ben de yiyemedim 11.haftadayim yeni bi kac gundr yemeye basladim.baska sekilde protein karsiliyorsan cok ta sorun olmaz ya sonucta yumurtayi protein icin ye diyorlar
Yogurt kiyma et vs yiyorum sut
Gerci bu ara kiyma kokuyor bana
Doktor gecen sonuclarima bakti 3 4 hafta onceki sonuclar
Cok mu kebap yiyorsun b12 demir cok iyi cikmis dedi

Askim proteini et sut yogurttan aliyorsan yumurta da olmayiversin ya bisey olmaz :)) ben menemen yaparak yiyebildim tabi iyice pisiriyorum cig kalmamali yumurta gebelikte.oyle de deneyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…