2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Siz nasıl oldunuz hastaneden çıktınız mı herşey yolundadır umarım🙏
evet ciktim cok sukur hersey yolunda allah bi daha boyle korkular yasatmasin ne bana ne sizlere insallah.gebeligin her gunu ayri stres sanirim ya bir de henuz hareketleri hissedecegimiz kadar buyuk degiller ya asiri panik oluyorum acaba kalbi atiyor mu iyi mi dye:KK43:( basak burcu pimpirikliligi maalesef :KK43:

evet ciktim cok sukur hersey yolunda allah bi daha boyle korkular yasatmasin ne bana ne sizlere insallah.gebeligin her gunu ayri stres sanirim ya bir de henuz hareketleri hissedecegimiz kadar buyuk degiller ya asiri panik oluyorum acaba kalbi atiyor mu iyi mi dye:KK43:( basak burcu pimpirikliligi maalesef :KK43:
Ben de başak burcuyum ve aşırı vesveseliyim, aynı şekilde her gün acaba kalbi atıyor mu diye düşünüyorum pimpirikli olmak cidden çok zor burcumuzun en kötü özelliği🥲

Kizlar size birsey danisacagim.Ben normalde ogretmenim ama atanamadim ozel kurumlarda vs calistim bi muddet ve pandemiden sonra da calismadim evdeyim.Evden ne is yapabilirim ya bana fikir verir misiniz?Var mi yaptiginiz fikriniz olan bisey?

Ben de başak burcuyum ve aşırı vesveseliyim, aynı şekilde her gün acaba kalbi atıyor mu diye düşünüyorum pimpirikli olmak cidden çok zor burcumuzun en kötü özelliği🥲
Hic sorma bebisim su evde bebegin kalbini dinlemeye yarayan fetal doppler cihazlari var ya evde kullanmalik ondan mi alsam dinlesem diyorum acaba :)

Kızlar bayram öncesi idrar tahlili vermiştim sonuç yeni çıkmış 10 lökosit yazıyor ilaç kullanmayı gerektirecek kadar yüksek mi acaba bu değer korktum biraz herhangi bi şikayetim yanma vs toktu anlamadım nerden çıktı

Kızlar bayram öncesi idrar tahlili vermiştim sonuç yeni çıkmış 10 lökosit yazıyor ilaç kullanmayı gerektirecek kadar yüksek mi acaba bu değer korktum biraz herhangi bi şikayetim yanma vs toktu anlamadım nerden çıktı
Referans degeri olarak kacla kac arasi verilmis? Lokosit bende de biraz yuksekti doktorum bol su ic bakteri degeri normal ilaca gerek yok dedi.

Ben de de 5 6 tane çıkmıştı 5 hastalıkken falan ilaç kullanmadım bol su içerek geçmişti. Ama sonradan bakteri oldu o bir türlü geçmiyor

Çok teşekkür ederim , içim çok rahat ancak yinede her detayı düşünüyorsun malesef , riskli gebelikden deneyimi olan çok doktora sordum , kimisi gerek yok derken kimi de nipt tarama testi , amniyosentez tanı testi diyorlar , karar sizin derler , 13 . Haftaya girdim ,16. Haftada amniyosentez yapılıyormuş , sanırım biraz düşünmek için zamanın var .

Özeller 5500 usd falan , Gazi üniversitesi hastanesi kendi hastalarına 4500 yapıyor , ben hem özele hem üniversite hastanesine gidiyorum .

Ben de de 5 6 tane çıkmıştı 5 hastalıkken falan ilaç kullanmadım bol su içerek geçmişti. Ama sonradan bakteri oldu o bir türlü geçmiyor
Sorma bende bide bakteri var bi kok bide basil yazıyo biri 40 biri 15 cıkmış muhtemelen bana antibiyotik verirler kendiliğinden geçmez gibi geliyor moralim bozuldu ya

Kizlar su sonuclardan anlayan var mi
Dun eldiven takip etlerle ugrastim
Bu sonuclar 3 4 hafta onceki sonuclar
bi tanidik eldiven taksan da korumuyor falan dedi bi tedirgin oldum ya 😵‍💫
20230629_200327.jpg

Kizlar su sonuclardan anlayan var mi
Dun eldiven takip etlerle ugrastim
Bu sonuclar 3 4 hafta onceki sonuclar
bi tanidik eldiven taksan da korumuyor falan dedi bi tedirgin oldum ya 😵‍💫
Eki Görüntüle 3266653
Anti cmv igg enfeksiyonu daha önce geçirdigin anlamına geliyor yani kızamıkçıga bagışıklıgın var. Şuanda geçirmiyorsun merak etme korkulacak bir durum yok benimde seninle aynı çıkmıştı☺️

X