2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ama şöyle ki ne detaylı ultrasonun ne 2li,3lü,4lü nün kesinliği yok. Kesinlik istiyorsan nifty yapman gerekecek canım, sen biliyorsun artık ☺️🙏🏻🌸
Nifty testinin de baktığı alan dar. Genetik problemlere bakıyor. Detaylı da efsanedir demiyorum ama yapısal eksiklikler orda farkediliyor. Hem raslantısal hem de Genetik rahatsızlıklardan kaynaklanan yapısal eksiklikler de gözüküyor. İç organları, Burun ense, el ayak, yüz yapısı gibi.
Bi arkadaşımın nifty testi güzel çıktı ama detaylıda mesane sıkıntısı gözüktü. Tamamen raslantısal yapısal eksiklikmiş. Bi müddet suyunu arttırmak için çabaladılar ama maalesef 18. Haftayı sanırım amniyon sıvı eksikliğinden bebeğini kaybetti.
Allah hayırlı sağlıklı evlatlar versin hepimize. 🙏💐
Gebelik zor süreç biz de sağlıkla, gönül rahatlığıyla geçirirz inşallah 😊❤️

Nifty testinin de baktığı alan dar. Genetik problemlere bakıyor. Detaylı da efsanedir demiyorum ama yapısal eksiklikler orda farkediliyor. Hem raslantısal hem de Genetik rahatsızlıklardan kaynaklanan yapısal eksiklikler de gözüküyor. İç organları, Burun ense, el ayak, yüz yapısı gibi.
Bi arkadaşımın nifty testi güzel çıktı ama detaylıda mesane sıkıntısı gözüktü. Tamamen raslantısal yapısal eksiklikmiş. Bi müddet suyunu arttırmak için çabaladılar ama maalesef 18. Haftayı sanırım amniyon sıvı eksikliğinden bebeğini kaybetti.
Allah hayırlı sağlıklı evlatlar versin hepimize. 🙏💐
Gebelik zor süreç biz de sağlıkla, gönül rahatlığıyla geçirirz inşallah 😊❤️
O yüzden neymiş her şeyi olacağına bırakmak gerekiyor zaten kaderde ne varsa o yaşanıyor. Amin inşallah Rabbim isteyene nasip etsin, nasip edenin de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🌸🙏🏻☺️

O yüzden neymiş her şeyi olacağına bırakmak gerekiyor zaten kaderde ne varsa o yaşanıyor. Amin inşallah Rabbim isteyene nasip etsin, nasip edenin de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🌸🙏🏻☺️
Dogru diyorsun canim ya.o zaman ben bi ikili bi de detayli ultrasona baktirayim.ikiliyi devlette hangi bolumden randevu alacagiz acaba ? Normal kadin dogum mu?

Dogru diyorsun ben de hic bi sekilde aldirmayacagim.tek derdim acaba bilsem varsa da bi sikinti ona gore kendimi hazirlasam mi diye dusunuyorum.
Allah korusun bi sıkıntı varsa zaten genelde ayrıntılı ultrasonda çıkıyor

Oyleymis yeni yeni ogreniyorum iste :) sende mi sadece detayli ultrason yaptiracaksin canim
Doktorum 2li tarama istiyor, ileride olabilecek tansiyon problemini gösteriyor diye,onu yaptırırım, inşallah bi sıkıntı çıkmaz da istemez doktorum fetal dna

Kızlar selam,🌿
Ben Şubat annelerindeyim aslında size bir şey danışam..
Cumartesi bebeğimizi gördük,kalp atışı vardı 5+5 idi.
Benim geçmişinde kimyasal, dış gebelik, mol gebelik olunca çok endişeli geçiyor 🥺
İlk doktorum yolk.kesen büyük gibi dedi, benim mod düştü tabi sonra tekrar tekrar baktı 4.3mm çıktı ..
Bebiş de daha 1,8mm.🥺🥺🤲🤲🤲
Ama tabi takıldım biraz,
Ekliycem şimdi fotosunu, inşallah sağlıkla dünyaya gelir 🤲♥️Rabb'im yardımcımız olsun 🤲

Eklentiler

• IMG_20230624_093141.jpg
    IMG_20230624_093141.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar merhaba, bu da benim miniğim karından ultrason fotoğrafları 9+4 deyiz. Tahminde bulunabilir misiniz 🥰

Eklentiler

• IMG_2428.jpeg
    IMG_2428.jpeg
    174,8 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_2429.jpeg
    IMG_2429.jpeg
    164 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar selam,🌿
Ben Şubat annelerindeyim aslında size bir şey danışam..
Cumartesi bebeğimizi gördük,kalp atışı vardı 5+5 idi.
Benim geçmişinde kimyasal, dış gebelik, mol gebelik olunca çok endişeli geçiyor 🥺
İlk doktorum yolk.kesen büyük gibi dedi, benim mod düştü tabi sonra tekrar tekrar baktı 4.3mm çıktı ..
Bebiş de daha 1,8mm.🥺🥺🤲🤲🤲
Ama tabi takıldım biraz,
Ekliycem şimdi fotosunu, inşallah sağlıkla dünyaya gelir 🤲♥️Rabb'im yardımcımız olsun 🤲
12.haftaya kadar yuregimiz agzimizda olacak gibi
Gerci dogurana kadar oyle olur ama Allah saglik versin olumlu dusunelim olumlu olsun
Hayirli olsun papatyacim seni topiklerden goruyordum cok sevindim tamamina erdirsin inşallah 🙏🌸

12.haftaya kadar yuregimiz agzimizda olacak gibi
Gerci dogurana kadar oyle olur ama Allah saglik versin olumlu dusunelim olumlu olsun
Hayirli olsun papatyacim seni topiklerden goruyordum cok sevindim tamamina erdirsin inşallah 🙏🌸
Ay evet eşime diyorum ben 9ay galiba böyle olcam diye 😁😂
Çok sağol tatlimmm, aminn❤️🤲
Sağlıkla gelsinler inşallah ❤️🤲🤲🤲🌸🌸

X